Follow Us
facebook twitter blog google

 • قفسه ای شبیه به داشهوند ◄ قفسه ای شبیه به داشهوند
    قفسه کتاب بوفه پیچ خورده دارای سر چرخان الهام گرفته از داچشوند است که می توانید کتاب ها و رمان های گرافیکی مورد علاقه خود را به نمایش بگذارید. قفسه کتاب به شکل سگ داشوند ساخته شده توسط طراح مبلمان Deniz Aktay.
 • کفشی به شکل اختاپوس ◄ کفشی به شکل اختاپوس
    کفش‌های پاشنه بلند خلاقانه دارای طراحی چشم نواز هستند که از زیبایی موجودات دریایی و حرکات طبیعی اختاپوس الهام گرفته شده است. کفش پاشنه بلند شاخک هشت پا Polypodis طراحی شده توسط Kermit Tesoro.
 • حلقه ای به شکل اختاپوس ◄ حلقه ای به شکل اختاپوس
    حلقه زیبا با الهام از اقیانوس طراحی شده که شبیه اختاپوس آغشته به طلا است. انگشتر اختاپوس طلایی با چشم های سنگ قیمتی ساخته شده توسط Wewhoprey از نقره عیار و روکش شده با طلای 14 عیار.
 • جایی برای لباس های کثیف به شکل کوسه ◄ جایی برای لباس های کثیف به شکل کوسه
    مانع لباسشویی خلاقانه برای لباس های کثیف شما شبیه کوسه JAWS است. سبد لباسشویی کوسه، سطل نگهداری از نمد. طراحی شده توسط Uczarczyk.
 • مستر بین در شکل بت من ◄ مستر بین در شکل بت من
    مجموعه‌ای از پرتره‌های دیجیتالی حماسی که با کمک هوش مصنوعی ایجاد شده‌اند، مستر بین را در نقش بتمن ابرقهرمان بی‌رحم و بی‌رحم نشان می‌دهند. اگر نقش بروس وین و بتمن در فیلم‌های شوالیه تاریکی را روآن اتکینسون کمدین بریتانیایی مورد علاقه همه بازی می‌کرد چه می‌شد؟ "آقای. Bean as Batman» تصاویر ایجاد شده با استفاده از Midjourney
 • کلاهی شبیه به لاک پشت ◄ کلاهی شبیه به لاک پشت
    کلاه روزنامه فروشی سبز دست ساز از نمد 100% پشم مرینوس طبیعی شبیه لاک لاک پشت واقعی پوشیده از خزه جنگلی است. کلاه صدفی لاک پشت توسط صبری تونکا از Feltthink طراحی شده است. کلاه نمدی بی نظیر و منحصر به فرد ساخت استانبول ترکیه. کلاه تخت کلاسیک با پوسته لاک پشت گرد در بالا. از این کلاه جالب برای تبدیل شدن به یک لاک پشت برای هالووین استفاده کنید.
 • بالش سفری خلاقانه که شبیه شخصیت محبوب جیک سگ ◄ بالش سفری خلاقانه که شبیه شخصیت محبوب جیک سگ
    بالش سفری خلاقانه که شبیه شخصیت محبوب جیک سگ از مجموعه تلویزیونی انیمیشن آمریکایی Adventure Time طراحی شده است. Adventure Time بالش گردن جیک سگ دست ساز Creature Comforts. بالش مسافرتی به شکل سگ که برای راحت و آرامش گردن شما ایجاد شده است.
 • میز قهوه ای برای گربه ◄ میز قهوه ای برای گربه
    میز قهوه با بانوج یکپارچه که برای افراد و گربه هایشان طراحی شده است. میز Cat Hammock توسط طراح ژاپنی Koichi Futatsumata ساخته شده است. اکنون می توانید قهوه صبح خود را بنوشید و با گربه خود وقت بگذرانید.
 • بانوج گربه ◄ بانوج گربه
    بانوج راحت برای حیوانات خانگی که برای قلاب شدن به بخاری رادیاتور طراحی شده است به گربه‌های داخل خانه و سگ‌های کوچک اجازه می‌دهد در زمستان گرم بمانند. بانوج گربه و تخت رادیاتور حیوان خانگی WOOZY از چوب ساخته شده توسط WOOHOOD می تواند روی رادیاتور نصب شود یا به سادگی روی زمین قرار گیرد.
 • صندل‌های دمپایی خلاقانه که شبیه خرچنگ‌های قرمز ◄ صندل‌های دمپایی خلاقانه که شبیه خرچنگ‌های قرمز
    صندل‌های دمپایی خلاقانه که شبیه خرچنگ‌های قرمز طراحی شده‌اند، باعث می‌شوند مردم لبخند بزنند و از پاهای شما در راه رفتن به استخر یا ساحل محافظت کنند. دمپایی خرچنگ با طراحی سبک و راحت به شما امکان می دهد با دو خرچنگ قرمز روی پای خود در خانه قدم بزنید. [اطلاعات بیشتر]
اولینقبلی234567891011بعدیآخرین
(61 - 70) / 29256    |     صفحه 7 از 2926
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,6,10
dram film izle