پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • تخت خواب برای گربه ها ◄ تخت خواب برای گربه ها
    تخت خواب خلاقانه طراحی شده توسط استودیو مانگو شبیه سر یک گربه غول پیکر است. هر تخت گربه دارای دو کوسن نرم است. حالا حیوان خانگی شما در نهایت می تواند در داخل دهان یک گربه بزرگ بخوابد. از کیتی میو می توان به عنوان صندلی نیز استفاده کرد. در رنگهای متنوعی موجود است. آسان تمیز میشود. فروخته شده توسط PetsInn شانگهای
 • کیف حمل سگ خلاقانه ◄ کیف حمل سگ خلاقانه
    حمل حیوانات خانگی خلاقانه و خلاقانه طراحی شده توسط شانون بیچ به شما امکان می دهد سگ خود را به راحتی حمل کنید. حمل سگ Puppoose دارای 4 بند قابل تنظیم، بالشتک گردن برای راحتی شما و بند امنیتی است که ایمنی حیوان خانگی شما را تضمین می کند.
 • پنجره گنبدی شفاف ◄ پنجره گنبدی شفاف
    پنجره گنبدی شفاف به سگ ها اجازه می دهد تا کنجکاوی خود را برآورده کنند و ببینند در طرف دیگر حصار چه اتفاقی می افتد. پنجره حصار پت پیک: هر سگی باید دیدگاهی داشته باشد. [سفارش]
 • چند تا ایده دیگه برای باکس حمل سگ و گربه ◄ چند تا ایده دیگه برای باکس حمل سگ و گربه
    حمل حیوانات خانگی راحت با سوراخ های تهویه، پدهای قابل شستشو و پنجره ها. کوله پشتی و کیف های U-pet به شما در حمل و نقل گربه یا سگ کمک می کند. [سفارش]
 • چای کیسه ای زیبا و خلاقانه ◄ چای کیسه ای زیبا و خلاقانه
    چای کیسه ای زیبا و خلاقانه طراحی شده توسط Charm Villa شبیه ماهی قرمز است. بسته بندی چای هوشمند از تایوان. ماهی کوچولو در فنجان چای شما شنا می کند.
 • جلیقه سگ چشم نواز با چراغ های LED ◄ جلیقه سگ چشم نواز با چراغ های LED
    جلیقه سگ چشم نواز با چراغ های LED ایمنی باعث افزایش دید شما و حیوان خانگی شما در پیاده روی های صبح و عصر می شود. جلیقه سگ LED فیبر نوری قابل شارژ، سبک و ضد باران. [سفارش]
 • بزار ماهی ها هم یه جور دیگه ببیند ◄ بزار ماهی ها هم یه جور دیگه ببیند
    گنبد شفاف پر از آب به ماهی ها اجازه می دهد تا بالای سطح حوض شنا کنند و دنیا را ببینند. گنبد ماهی شناور / پنجره برای برکه زیپ شما طراحی شده توسط Velda. از غذا استفاده کنید و ماهی های خود را آموزش دهید که تا داخل گنبد شنا کنند.
 • بند سگ قابل جمع شدن برای دوندگان ◄ بند سگ قابل جمع شدن برای دوندگان
    بند سگ قابل جمع شدن برای دوندگان روی مچ می ماند و دستان شما را آزاد می کند. بند سگ لیشینو دست آزاد. به آهسته دویدن بروید، کفش‌هایتان را ببندید، کیف‌ها را حمل کنید و در حالی که سگتان را راه می‌روید، کارهای ساده‌ای را با دو دست انجام دهید. [سفارش]
 • یه مقدار حای خواب خوشگل بینید برای سگ ها ◄ یه مقدار حای خواب خوشگل بینید برای سگ ها
    یه کم از پست ها حال خوب کن برای سگ ها گربه ها بزاریم این ایده خوبیه برای حای خواب سگ ها به شرطی که غذا هاشون نبرن اون جا قایم کنند خفه شیم از بوش
 • ای مک برای گربه ها ◄ ای مک برای گربه ها
    کامپیوترهای iMac بازیافت شده توسط Atomic Attic به تختخواب‌هایی راحت برای گربه‌ها، بچه گربه‌ها و سگ‌های کوچک تبدیل شدند. قاب های قدیمی iMac برای حداکثر شفافیت اکریلیک جلا داده شده و تحت حرارت قرار می گیرند. تخت‌خواب‌های خلاقانه برای حیوانات خانگی برای خانه‌های صاحبان گربه/سگ که طراحی رایانه‌های اپل iMac را نیز دوست دارند و از آنها قدردانی می‌کنند.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 10) / 29167    |     صفحه 1 از 2917
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,10

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری


مقالات مشابه

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

جزییات جنایت هولناك خیابان ابوذر

 

جزییات جنایت هولناك خیابان ابوذر
با توجه به اظهارات رضا، بلافاصله هماهنگی‌های لازم با پلیس آگاهی شهرستان آمل انجام و در كمتر از چند ساعت مشخص می‌شود كه ادعای رضا در خصوص زورگیری توسط وی دروغ بوده و پرونده‌ای در این خصوص در هیچ یك از مراكز انتظامی شهرستان آمل گزارش و ثبت نشده است.رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ جزییات قتل هولناك اعضای یك خانواده واقع در خیابان ابوذر و اعترافات عامل جنایت را تشریح كرد.
 
به گزارش پلیس آگاهی تهران، سرهنگ عباسعلی محمدیان در خصوص جزییات این حادثه گفت: در ساعت 3 بعدازظهر ششم دی ماه سال جاری از طریق مركز فوریت‌های پلیسی 110 خبر كشف یك جسد در 20 متری ابوذر ـ 8 متری رضایی به مأموران كلانتری 161 ابوذر اعلام شد.
 
با حضور مأموران كلانتری و بررسیهای اولیه مشخص شد فردی به هویت "حسین. ر" ( 35 ساله ) با ضربات متعدد چاقو كشته شده و جسد وی نیز در داخل كمد دیواری محل سكونتش كشف شده است.
 
با اعلام خبر به پلیس آگاهی و دادسرای امور جنایی، بلافاصله تیم بررسی صحنه جرم اداره دهم پلیس آگاهی به همراه عوامل تشخیص هویت، پزشكی قانونی و قاضی كشیك دادسرای جنایی تهران در محل ارتكاب جنایت حاضر شدند.
 
با توجه به شواهد و دلایل بدست آمده در خصوص ارتكاب جنایت، پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمد تشكیل و به دستور بازپرس شعبه اول دادسرای امور جنایی تهران، پرونده در اختیار كارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.
 
نحوه كشف اجساد
 
با انجام تحقیقات از برادر مقتول، وی در اظهارات خود به كارآگاهان گفت: از دو روز پیش، از برادرم و همچنین فرزند و همسرش هیچ اطلاعی نداشتیم تا این‌كه امروز زمانی‌كه به درب خانه آنها مراجعه كردم، همسایگان آنها اظهار داشتند كه یكشنبه شب یك بار صدای جیغ بلندی را از خانه برادرم شنیده اند و پس از آن نیز دیگر هیچ اطلاعی از برادر من و یا اعضای خانواده‌اش نداشته و از آن زمان هیچكدام‌شان را ندیده اند.
 
برادر مقتول در ادامه اظهارات خود به كارآگاهان گفت: با توجه به صحبت‌های همسایگان، با تخریب درب ورودی وارد خانه برادرم شده و زمانیكه وارد خانه شدم بوی بدی به مشام رسید ؛ به دنبال منشأ بوی داخل خانه بودم كه به سمت كمد دیواری رفته و زمانیكه درب كمد دیواری را باز كردم با جسد برادرم روبه‌رو شدم كه در داخل یك پتو پیچیده شده بود ؛ زمانیكه جنازه را از داخل كمد دیواری بیرون آوردم مشاهده كردم كه برادرم آغشته به خون است و با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده است.
 
با توجه به اظهارات برادر مقتول و همچنین اظهارات همسایگان در خصوص شنیده شدن صدای جیغ از داخل خانه مقتول و با توجه به وقوع چند روز از زمان وقوع جنایت ـ با توجه به اظهار نظر تیم پزشكی قانونی ـ و ناپدید شدن همسر و فرزند مقتول و احتمال وقوع جنایت‌های بیشتر، كارآگاهان اداره دهم با بازرسی دقیق از قسمت‌های مختلف خانه موفق به كشف جسد متعلق به همسر مقتول به هویت "شكوفه. ت" (35 ساله) و همچنین فرزند مقتول به هویت "مهدی. ر" (10 ساله) شدند كه اجساد آنها نیز در مابین رختخواب‌های داخل كمد دیواری كشف شد ؛ بررسی دو جسد كشف شده جدید نیز نشان داد كه همسر مقتول نیز همانند حسین. ر با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده و فرزند آنها ( مهدی ) نیز با یك ضربه چاقو به قتل رسیده است.
 
در ادامه و در بررسی محل جنایت، كارآگاهان با وارسی دقیق وسایل داخل خانه متوجه چند تخته فرشی شدند كه در داخل یكی از اتاق‌ها به صورت پیچیده شده قرار داشتند كه با باز كردن این تخته‌های فرش، كارآگاهان مشاهده كردند كه تمامی آنها آغشته به خون بوده و قاتل یا قاتلین پس از ارتكاب جنایت آنها را پیچیده و رد داخل یكی از اتاق‌ها قرار داده اند ؛ همچنین بنا بر اظهارات برادر مقتول، تا پیش از تخریب درب ورودی خانه توسط وی، در ورودی كاملا سالم بود كه این خود نشان از آن داشت كه قاتل یا قاتلین، آز آشنایان خانواده مقتول هستند.
 
شطرنج راز قتل را فاش كرد
 
در ادامه تحقیقات، كارآگاهان با انجام تحقیقات میدانی اطلاع پیدا كردند كه مقتول ( حسین ) در یكشنبه شب سوم دی ماه با مراجعه به یكی از همسایگان و عنوان این مطلب كه یكی از دوستانش برای میهمانی به خانه اش آمده و قصد دارند تا با یكدیگر شطرنج بازی كنند، از وی درخواست كرده تا تخته شطرنج خود را به مدت یك شب به وی امانت دهد كه همسایه مقتول نیز شطرنج خود را به وی امانت داده اما پس از آن دیگر هیچ اطلاعی از خبری و یا خانواده اش نمی‌شود.
 
شناسایی و دستگیری قاتل
 
با توجه به اطلاعات بدست آمده، بلافاصله با استفاده از اطلاعات بدست آمده از برادر مقتول و دیگر اقدامات پلیسی، كارآگاهان موفق به شناسایی یكی از دوستان رضا. ع ( 37 ساله ) شدند ؛ با شناسایی رضا به عنوان شخصی كه آخرین بار در هنگام خروج از منزل مقتول مشاهده شده بود، بلافاصله كارآگاهان اداره دهم ششم دیماه اقدام به دستگیری وی نموده و رضا را جهت انجام تحقیقات به محل جنایت منتقل می‌نمایند.
 
با دستیگری و انتقال رضا به محل جنایت و در حالیكه وی مدعی شده بود كه در سوم دی ماه برای انتقال بار به شهرستان آمل رفته، كارآگاهان به وجود آثار جراحت ناشی از بریدگی توسط جسم تیز بر روی دستان وی مشكوك شده بودند او مدعی می‌گردد كه در شهرستان آمل مورد زورگیری قرار گرفته و چند زورگیر با تهدید چاقو و ضمن مجروح نمودنش اقدام به سرقت وجوه نقد از وی كرده اند ؛ با توجه به اظهارات رضا، بلافاصله هماهنگی‌های لازم با پلیس آگاهی شهرستان آمل انجام و در كمتر از چند ساعت مشخص می‌شود كه ادعای رضا در خصوص زورگیری توسط وی دروغ بوده و پرونده‌ای در این خصوص در هیچ یك از مراكز انتظامی شهرستان آمل گزارش و ثبت نشده است.
 
با توجه به مشخص شدن كذب بودن صحبت‌های قبلی و ادامه اظهارات ضد و نقیض و همچنین عدم ارائه توضیحات قانع كننده در خصوص علت بریدگی‌های بر روی دستان، رضا به ناچار لب به اعتراف گشود و در كمتر از 24 ساعت از زمان كشف اجساد به ناچار لبه اعتراف گشود و به ارتكاب هر سه جنایت اعتراف كرد.
 
اعتراف به جنایت
 
رضا در اعترافات خود به كاراگاهان گفت: یكشنبه شب به بهانه میهمانی و در واقع با انگیزه تسویه اختلافات قبلی خود با حسین به خانه وی رفتم در حدود ساعت سه بامداد روز دوشنبه بود كه در حین بازی شطرنج مجددا صحبت بر سر اختلاف قبلی خود با حسین را آغاز كردم كه همین موضوع باعث شد تا با یكدیگر درگیر شویم كه ناگهان حسین با استفاده از چاقویی كه از آشپزخانه برداشته بود چند ضربه به دست من زد اما من توانستم چاقو را از او گرفته و چندین ضربه به او وارد نمایم؛ در همین زمان همسر حسین كه متوجه سر و صدای ما شده بود وارد اتاق شد و با دیدن جنازه همسرش، جیغ بلندی كشید كه بلافاصله برای ساكت كردنش چند ضربه چاقو به او زده و او را نیز به قتل رساندم. هنوز چند لحظه از كشته شدن حسین و همسرش نگذشته بود كه متوجه شدم فرزند 10 ساله (مهدی) آنها به خاطر صدای جیغ مادرش از خواب بیدار شده و شاهد كشته شدن مادرش توسط من بوده ؛ به همین علت و برای آنكه شاهدی باقی نگذارم او را نیز با یك ضربه چاقو به قتل رسانده و پس از قرار دادن هر سه جنازه در داخل كمد دیواری و در میان رختخواب ها، شبانه از خانه خارج شدم.
 
سرهنگ عباسعلی محمدیان، رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با توجه به حساسیت موضوع و اهمیت كشف سریع این پرونده، از همان دقایق اولیه كشف سه جسد در یك محل تحقیقات تخصصی با حضور بازپرس محترم پرونده و تیم ویژه اداره دهم در دستور كار قرار گرفت كه با اقدامات سریع و همچنین همكاری همكاران ما در مجموعه پلیس آگاهی شهرستان آمل در خصوص بررسی سریع اظهارات متهم پرونده، این پرونده در كمترین زمان ممكن و در كمتر از 24 ساعت كشف شد و متهم پرونده لب به اعتراف كشود و به ارتكاب هر سه جنایت اعتراف كرد كه با دستور مقام محترم قضایی، قرار بازداشت موقت صادر و متهم جهت انجام تحقیقات تكمیلی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.

محصولات فروشگاه مرتبط با این مقاله
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

جدیدترین مقالات

◄ گدایی کردن در حیوان شما
◄ عقیم سازی
◄ جوش در سگ ها
◄ ورزش دادن گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ کتامین
◄ كتاب(7)
◄ چه مواد غذایی برای سگ مفید است؟
◄ چگونگي نصب برنامه و ورود به برنامه
◄ فيبر ها
◄ انتخاب اسم برای سگ نر
◄ حالا من چی کار کنم ؟
◄ گربه های ناز نازی
◄ German Shorthaired Pointer
◄ فروش گربه پرشین کت
◄ فصل چهارم
◄ گربه و نازایی ! توهم یا واقعیت؟
◄ مهناز افشار و دلفین
◄ British Shorthairs
◄ ماهي و ماهي خور
◄ شباهت حيوانات
◄ تخت خواب برای گربه ها
◄ Dog Fashion
◄ دکتر هومن و جراید
◄ انگل های داخلی در سگ ها
◄ معرفی دکتر شیری
◄ iهیولا ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ پرورش لارو آناباتوئیدها (ترجمه)
◄ Metynnis Fasciatus
◄ شارک دم قرمز - Red Tailed Shark
◄ اپیلاتی دهان آتشی - firemouth epiplaty
◄ اطلاعات عمومی خانواده سیکلیده ها 2
◄ دراگون – Dragon
◄ مارماهی الکتریکی - electrophorus electricus
◄ سیچلاید های افریقایی
◄ اسب دریایی - Hippocampus
◄ جلبک ها اکواریوم های اب شیرین
◄ بخاری آکواریوم - Aquarium Heater
◄ انجماد اسپرم - How To Glaciation spermatozoon
◄ رفتار درماني براي سگها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ تغذیه ایگوانا
◄ قیمت روز خودرو
◄ سگ پیتبول
◄ شی هوا هوا
◄ Belgian Sheepdog
◄ پیشینه سالوکی (تازی)
◄ رژیم غذایی مناسب برای مقابله با سوءهاضمه در اسب (ترجمه)
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از سگ
◄ آموزش استفاده از جعبه خاک به خرگوش
◄ ایورمکتین در سگ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ تراریوم برای خزندگان
◄ غدای بچه گربه
◄ یازده سال اسارت سگ
◄ حقوق حیوانات از ۱۴ قرن قبل در اسلام مطرح شده است
◄ سگ در ایران باستان
◄ رفتار شناسي در حيوانات
◄ مردی که سگ همسایه اش را خورد+عکس
◄ Z
◄ بیضه ها
◄ انگل ژيارديا (اين تک سلولي خطرناک)
◄ "وگانیسم"
◄ عمر حیوانات چقدر است
◄ نگهداری از رتیل اوسامبارا بابون
◄ یوزپلنگ
◄ خرگوش به عنوان حیوان خانگی
◄ درماتوفیتوز (Dermatophytosis)
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ انواع مسمومیت های شیمیایی و غذایی در سگ
◄ حیوانات در برف
◄ زشت‌ترین سگ دنیا»
◄ پیراهنی برای عاشقان گربه
◄ نی نی های بامزه در لباس حیوانات
◄ پرشین پت نماینده انحصاری فربیلا در ایران
◄ چرا سگ ها به دنیال دم خود میگردند
◄ | German Wirehaired Pointer
◄ Redbone Coonhound
◄ Chinook