پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • مجسمه‌ای باحال و جالب از سگ پا کوتاه و جثه بلند داشوند. ◄ مجسمه‌ای باحال و جالب از سگ پا کوتاه و جثه بلند داشوند.
    مجسمه‌ای باحال و جالب از سگ پا کوتاه و جثه بلند داشوند. مجسمه سگ Steampunk ساخته شده توسط BrightDoxies از رزین و پوشیده شده با نقره، مس و طلای قدیمی.
 • کیف حمل لاک پشتی ◄ کیف حمل لاک پشتی
    کیف دستی غیر معمول و خلاقانه ساخته شده از چرم مصنوعی که شبیه لاک پشت های قهوه ای و سبز زیتونی واقعی است. کیف لاک پشتی از KrukruStudio دارای بسته شدن زیپ و 2 دسته است.
 • کیسه خواب متاپاد ◄ کیسه خواب متاپاد
    کیسه خواب خلاقانه ای طراحی شده است که شبیه موجودی سبز رنگ Metapod از جهان پوکمون است. کیسه خواب Metapod با بسته شدن زیپ از نایلون و پلی استر.
 • صندلی برای گربه ها ◄ صندلی برای گربه ها
    صندلی استراحت چند منظوره که برای انسان ها و گربه هایشان طراحی شده است دارای تونلی نرم برای بالا رفتن گربه است. صندلی استراحت گربه "Sharing Joy" طراحی شده توسط Zhe Gao و Youjin Song از تونل لوله ای پوشیده شده با پارچه و قاب فولادی ساخته شده است.
 • حیوانات چوبی ◄ حیوانات چوبی
    مجسمه های چوبی اصلی حیوانات وحشی قدرتمند دارای بخش های شفاف شفاف ساخته شده از رزین اپوکسی هستند. مجسمه‌های چوبی و رزینی کرگدن، خرس، نهنگ و قو که توسط بازیکن حرفه‌ای بیسبال، بلیک مک فارلند، ساخته شده است. قطعات چوب انتخاب شده با گالن های رزین اپوکسی ترکیب شده است.
 • مبلی با شکل ستون فقرات ◄ مبلی با شکل ستون فقرات
    مبلمان قابل تنظیم الهام گرفته از ستون فقرات انسان که از چوب های چوبی به هم پیوسته ساخته شده اند را می توان به راحتی به اشکال و طرح های مختلف تبدیل کرد. مبلمان نوآورانه SPYNDI به افراد این امکان را می دهد که صندلی های منحصر به فرد خود را با اتصال تک تک چوب ها به یکدیگر، چرخش 180 درجه برای تغییر انحنا و قفل کردن در جای خود ایجاد کنند.
 • میز قهوه همراه گربه ها ◄ میز قهوه همراه گربه ها
    میز قهوه مدرن دارای خانه گربه کروی شکل با الهام از ایگلو است که برای گرم و راحت نگه داشتن حیوان خانگی مورد علاقه شما ساخته شده است. میز قهوه خانه گربه ای "Igloo" طراحی شده توسط Joao Teixeira را می توان درست در کنار تخت شما یا در اتاق نشیمن قرار داد. تخت ساخته شده از پلاستیک برای تمیز کردن آسان.
 • لیوانی شبیه هشت پا ◄ لیوانی شبیه هشت پا
    لیوان تیکی سرامیکی که برای نوشیدن کوکتل طراحی شده و به شکل اختاپوس سبز رنگی است که روی جمجمه انسان قرار گرفته است. لیوان هشت پا تیکی Cthulhu دست ساز از چینی توسط KachaktanoMugs
 • نان هایی شبیه حیوانات ◄ نان هایی شبیه حیوانات
    نان خوشمزه ای که به شکلی شبیه گربه ها، سگ ها و سایر حیوانات شایان ستایش است. حیوانات نان خوراکی تازه پخته شده طراحی شده توسط Lou Lou P’s Delights.
 • ترکیبی میوه ها و حیوانات ◄ ترکیبی میوه ها و حیوانات
    دستکاری های خلاقانه عکس توسط عکاس آمریکایی سارا دی ریمر. حیوانات مختلف با میوه ها و سبزیجات مختلف ترکیب شدند.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 10) / 29184    |     صفحه 1 از 2919
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,10

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری


نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

رفتارهای خوکچه هندی(ترجمه)

خوکچه ها توسط صداها و رفتارشان با یکدیگر ارتباط برقرار میکنند. آنها حتی میتوانند احساساتشان را به انسانها نیز نشان دهند. معمولا حرکات بدن با صداهایی که خودشان میسازند همراه است. در زیرلیستی از رفتارهایی که ممکن است خوکچه ها از خودشان نشان دهند به همراه توضیح آنها آورده شده است.
رفتارهای خوکچه هندی(ترجمه)
پرخاشگری
Barbering یا جویدن موها
درخواست غذا
گاز گرفتن
جویدن میله های قفس
کوپروفاژی (خوردن مدفوع)
افسردگی
حالت انجماد

آرایش کردن
خرناس کشیدن
اشاره با بینی
جست و خیز کردن
فرار کردن
علامت گذاری
خراش دادن
خوابیدن
کشش
فهمیدن شما

پرخاشگری
یک خوکچه عصبانی به زودی شروع به ساییدن دندانها به هم میکند. این صدا زمانی به گوش میرسد که آنها دندانهای خود را به هم میزنند. در هر صورت این اتفاق نادر است ولی زمانی که رو به شما این کار را میکنند به این معنی است که از آنها فاصله بگیرید. پس لطفا اگر این حرکت را در خوکچه خود مشاهده کردید او را بیشتر آزرده نکنید و از او فاصله بگیرید. خیلی کم اتفاق می افتد که خوکچه ها در برابر انسان دندانهای خود را به هم بسایند و به ندرت پیش می آید که گاز بگیرند ولی این نکته را باید بدانید در زمانی که خوکچه ها خیلی ناراحت و عصبانی باشند ممکن است لگد بزنند. زمانی که یک خوکچه برای خوکچه دیگری دندانهای خود را به هم بساید به زودی دعوا رخ میدهد.این دعواها معمولا زمانی رخ میدهد که دو خوکچه نر برای اولین بار یکدیگر را ملاقات کنند و بخواهند از قلمرو ود دفاع کنند. این موضوع ممکن است در مورد دو خوکچه ماده که برای اولین بار یکدیگر را ملاقات میکنند نیز پیش بیاید. معمولا در این زمان موهای گردنشان پف میکند تا آنها را بزرگتر نشان دهد. آنها از یک طرف قفس به طرف دیگر رفته و بسیار پریشان به نظر میرسند. ممکن است دندانهای خود را نشان دهند. اگر دیدید یک خوکچه در مقابل خوکچه دیگر این رفتارها را از خود نشان میدهد بهترین راه این است که قبل از شروع دعوا آنها را از هم جدا کنید. فقط مراقب دستهای خود باشید. یک حوله را در بین آنها بگذارید تا حواسشان پرت شود و بعد آنها را از هم جدا کنید.

Barbering یا جویدن موها
بعضی از خوکچه ها عادت دارند موهای خود را بجوند گاهی اوقات موهای خوکچه ای که با آنان زندگی میکند را میجوند. در هر صورت این رفتار به ندرت در خوکچه ها دیده میشود. برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید.


Barbering

درخواست غذا

خوکچه ها عاشق این هستند که غذای مورد علاقه شان را از شما درخواست کنند.زمانی که اعتماد آنها بیشتر میشود نه تنها زمانی که احساس کنند شما مشغول آوردن غذای مورد علاقه شان هستید سوت میزنند بلکه روی دو پای عقب می ایستند درست مانند سگها.


ادامه دارد...


مترجم: نیلوفر عباس نژاد
منبع: http://jackiesguineapiggies.com


" تمامی حق و حقوق ترجمه متعلق به سایت پرشین پت است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نمی باشد."

گاز گرفتن
به ندرت اتفاق می افتد که خوکچه ها صاحب خود را گاز بگیرند. معمولا آنها از گاز گرفتن به عنوان راهی برای ارتباط برقرار کردن استفاده میکنند. مخصوصا خوکچه های جوانتر که تازه در حال آزمایش محیط اطراف خود هستند. دلایل زیادی برای گاز گرفتن خوکچه ها وجود دارد. ممکن است خوکچه به درستی در دست قرار نگرفته باشد ، نگران باشد ، ترسیده باشد یا ناراحت باشد. اگر مدت زمان طولانی است که خوکچه خود را در دست دارید ممکن است از گاز گرفتن برای فهماندن این موضوع که به دستشویی نیاز دارند استفاده کنند. سعی کنید آنها را بیش از 10 الی 15 دقیقه در دست نگیرید.
برخی از خوکچه ها تصادفا زمانی که مشغول غذا دادن به آنها هستید گاز میگیرند. ممکن است دست شما را با غذا اشتباه بگیرند و آن را گاز بگیرند. خوکچه ها ممکن است به علت بیماریهای پوستی پوست محل آسیب دیده را گاز بگیرند تا از شر آن خلاص شوند.اگر دست شما نزدیک محل آسیب دیده شود ممکن است به اشتباه دست شما را گاز بگیرند.

گاز گرفتن میله های قفس
بعضی از خوکچه ها به گاز گرفتن میله های قفس تمایل نشان میدهند. گاهی اوقات آنها این کار را انجام میدهند تا نشان دهند خسته هستند و نیاز به توجه بیشتری دارند. اگر این کار را برای مدت زیادی انجام دادند سعی کنید اسباب بازی جدیدی در قفسشان قرار دهید. اگر خوکچه شما به تنهایی زندگی میکند طبیعتا احساس خستگی و تنهایی میکند. حتی اگر زمان زیادی برای او صرف میکنید. آنها واقعا به یک دوست احتیاج دارند. پس سعی کنید آنها را به صورت جفت نگهداری کنید.
کوپروفاژی (خوردن مدفوع)
اگر مشاهده کردید که خوکچه تان سرش را زیر بستر فرو برده و در حال جویدن است او در حال خوردن مدفوع خود است. از دید ما انسانها این اتفاق ناگواری است ولی این رفتار در خوکچه ها کاملا عادی و طبیعی است. خرگوشها نیز این کار را میکنند. آنها مدفوع معمولی نیستند که در قفس میبینید. این مدفوعها کوچکتر و نرم تر هستند. خوکچه ها مجبورند این مدفوع نرم را بخورند زیرا سیستم گوارش خوکچه ها نمیتواند تمام ویتامینها را مستقیما از غذا جذب کند.
افسردگی
اگر خوکچه خود را در حالی مشاهده کردید که در گوشه قفس کز کرده و غمگین به نظر میرسد ممکن است دچار افسردگی شده باشد. سعی کنید غذاهای مورد علاقه اش را به او بدهید. اگر علاقه ای نشان نداد او را نزد دامپزشک ببرید. خوکچه ها ممکن است بیماری خود را از روی غریضه پنهان کنند. این به نوعی یک عمل تدافعی است. به همین دلیل است که شما باید به دقت رفتارهای خوکچه خود را زیر نظر داشته باشید.

حالت انجماد
خوکچه ها معمولا وقتی میترسند یا یک صدای نا آشنای ناگهانی میشنوند برای مدت کوتاهی صاف و بدون حرکت می ایستند. آنها با این حرکت باعث استتار میشوند و علاوه بر این به دیگر اعضای گروه میفهمانند که از چیزی نگران هستند. معمولا این حالت بی حرکت ماندن یا انجماد با یک صدای لرزش همراه است. که باز هم نشان میدهد که آنها ترسیده اند. شما ممکن است این حالت را زمانی ببینید که تلفن یا زنگ در به صدا در می آید.

آرایش کردن
با اینکه این رفتار در زمان جفتگیری دیده میشود اما میتواند یک نشانه از تسلط یک خوکچه بر خوکچه دیگر باشد.زمانی که 2 خوکچه نر برای اولین بار همدیگر را ملاقات میکنند این رفتار را نشان میدهند تا مشخص شود چه کسی برتر است. یک خوکچه ماده هم ممکن است برای جلب توجه نر این کار را انجام دهد. این رفتار کاملا طبیعی است. پس اگر آن را بین خوکچه های هم جنس دیدید تعجب نکنید ولی اگر هر دو خوکچه نر بودند منتظر نشانه های دعوا باشید. رقص واقعی کمتر از چند ثانیه طول میکشد ولی بعد از یک استراحت کوتاه دوباره شروع میشود.قبل از شروع دوباره رقص یک خوکچه به دنبال دیگری میدود. خوکچه ای که تعقیب میشود ممکن است گاهی اوقات شاکی یا اذیت شود. در زمانی که شما هیچ رفتار پرخاشگرانه ای نمیبینید صداهایی که نشانه اضطراب هستند در واقع بسیار بدتر هستند. تعقیب و گریز برای مدت طولانی ممکن است آزار دهنده و استرس زا باشد پس اگر قفس خالی دارید بهتر است برای مدتی دو خوکچه را از هم جدا کنید. به این ترتیب آنها میتوانند برای مدتی در آرامش باشند.PersianPet Forum - www.mypet.ir http://persianpet.org/forum/thread81310.html#ixzz2zYkAXE4q 
Under Creative Commons License: Attribution 
Follow us: @persianpet on Twitter | mypersianpet on Facebook
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ مجسمه‌ای باحال و جالب از سگ پا کوتاه و جثه بلند داشوند.
◄ کیف حمل لاک پشتی
◄ کیسه خواب متاپاد
◄ صندلی برای گربه ها
◄ حیوانات چوبی
◄ مبلی با شکل ستون فقرات
◄ میز قهوه همراه گربه ها
◄ لیوانی شبیه هشت پا
◄ نان هایی شبیه حیوانات
◄ ترکیبی میوه ها و حیوانات
◄ لیوانی شبیه نژاد شیبا اونو
◄ خانه گربه الهام گرفته از جنگ ستارگان
◄ انسان ها با سر حیوانات
◄ کیف پول خلاقانه به شکل سگ
◄ سفر با دوچرخه با سگ ها
◄ راه پله ای برای سگ ها
◄ پله هایی برای گربه ها
◄ تخت خواب برای گربه ها
◄ کیف حمل سگ خلاقانه
◄ پنجره گنبدی شفاف
◄ چند تا ایده دیگه برای باکس حمل سگ و گربه
◄ چای کیسه ای زیبا و خلاقانه
◄ جلیقه سگ چشم نواز با چراغ های LED
◄ بزار ماهی ها هم یه جور دیگه ببیند
◄ بند سگ قابل جمع شدن برای دوندگان
◄ یه مقدار حای خواب خوشگل بینید برای سگ ها
◄ ای مک برای گربه ها
◄ تخت خواب کلاسیک برای سگ
◄ حای خواب سک ها برای انسان ها
◄ خانه ای بازیافتی برای پرنده ها
بعدی 1 قبلی

جدیدترین مقالات

◄ گدایی کردن در حیوان شما
◄ عقیم سازی
◄ جوش در سگ ها
◄ ورزش دادن گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ کتامین
◄ كتاب(7)
◄ چه مواد غذایی برای سگ مفید است؟
◄ چگونگي نصب برنامه و ورود به برنامه
◄ فيبر ها
◄ انتخاب اسم برای سگ نر
◄ حالا من چی کار کنم ؟
◄ گربه های ناز نازی
◄ German Shorthaired Pointer
◄ فروش گربه پرشین کت
◄ فصل چهارم
◄ گربه و نازایی ! توهم یا واقعیت؟
◄ مهناز افشار و دلفین
◄ British Shorthairs
◄ ماهي و ماهي خور
◄ شباهت حيوانات
◄ مجسمه‌ای باحال و جالب از سگ پا کوتاه و جثه بلند داشوند.
◄ Dog Fashion
◄ دکتر هومن و جراید
◄ انگل های داخلی در سگ ها
◄ معرفی دکتر شیری
◄ iهیولا ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ پرورش لارو آناباتوئیدها (ترجمه)
◄ Metynnis Fasciatus
◄ شارک دم قرمز - Red Tailed Shark
◄ اپیلاتی دهان آتشی - firemouth epiplaty
◄ اطلاعات عمومی خانواده سیکلیده ها 2
◄ دراگون – Dragon
◄ مارماهی الکتریکی - electrophorus electricus
◄ سیچلاید های افریقایی
◄ اسب دریایی - Hippocampus
◄ جلبک ها اکواریوم های اب شیرین
◄ بخاری آکواریوم - Aquarium Heater
◄ انجماد اسپرم - How To Glaciation spermatozoon
◄ رفتار درماني براي سگها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ تغذیه ایگوانا
◄ قیمت روز خودرو
◄ سگ پیتبول
◄ شی هوا هوا
◄ Belgian Sheepdog
◄ پیشینه سالوکی (تازی)
◄ رژیم غذایی مناسب برای مقابله با سوءهاضمه در اسب (ترجمه)
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از سگ
◄ آموزش استفاده از جعبه خاک به خرگوش
◄ ایورمکتین در سگ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ تراریوم برای خزندگان
◄ غدای بچه گربه
◄ یازده سال اسارت سگ
◄ حقوق حیوانات از ۱۴ قرن قبل در اسلام مطرح شده است
◄ سگ در ایران باستان
◄ رفتار شناسي در حيوانات
◄ مردی که سگ همسایه اش را خورد+عکس
◄ Z
◄ بیضه ها
◄ انگل ژيارديا (اين تک سلولي خطرناک)
◄ "وگانیسم"
◄ عمر حیوانات چقدر است
◄ نگهداری از رتیل اوسامبارا بابون
◄ یوزپلنگ
◄ خرگوش به عنوان حیوان خانگی
◄ درماتوفیتوز (Dermatophytosis)
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ انواع مسمومیت های شیمیایی و غذایی در سگ
◄ حیوانات در برف
◄ زشت‌ترین سگ دنیا»
◄ پیراهنی برای عاشقان گربه
◄ نی نی های بامزه در لباس حیوانات
◄ پرشین پت نماینده انحصاری فربیلا در ایران
◄ چرا سگ ها به دنیال دم خود میگردند
◄ | German Wirehaired Pointer
◄ Redbone Coonhound
◄ Chinook
dram film izle