قسمت 1 از 3: خرید همستر برای پرورش


چگونه همستر پرورش دهیم؟ (ترجمه)

تصمیم بگیرید که چه نوع از همستر را می خواهید خریداری کنید.همسترهای سوری حیوانات خانگی خوب هستند.بخشی از حیوانات انفرادی زندگی میکنند،و آنها بسیار سخت می توانند جفت گیری کنند.اگر ماده و نر در زمان اشتباه به هم معرفی بشوند،ممکن است انها باهم مبارزه کنند.همستر کوتوله تصور می شود تند و تیز با انسان برخورد میکند،اما با همدیگر اجتمایی تر هستند، و در واقع می توانند راحت تر جفت گیری کنند.
همچنین همستر روسی، همستر سفید زمستان ، و گونه های دیگر وجود دارند. اگر شما از یکی از پرورش دهندگان همستر، در مورد گونه های مختلف صحبت کنید میتوانید متوجه اینکه کدام نژاد آنها اجتماعی هستند بشوید.

چگونه همستر پرورش دهیم؟ (ترجمه)
گرفتن نر و ماده. بهتر است برای گرفتن همستر از یکی از پرورش دهندگان، شما باید انتخاب وسیعی از رنگ ها و گونه ها را داشته باشید.


چگونه همستر پرورش دهیم؟ (ترجمه)نگاه کنید تا همستر به خوبی نگهداری می شوند. اطمینان حاصل کنید که چشمان همستر مورد نظرتون واضح و روشن می باشد، پوستش صاف و براق است، و دقت کنید تا انها فعال و علاقه مند به محیط اطراف خود هستند.

چگونه همستر پرورش دهیم؟ (ترجمه)

خرید دو قفس بزرگ برای همستر مرحله بعد می باشد. قفس پلاستیک و یا آکواریوم یک مزیت بزرگی در پرورش دادن هستند. قرار دادن یک همستر در هر قفس و با تراشه های چوب برای پر کردن سطح پایین.از خاک اره ای که توسط همستر ها ایجاد میشه جلوگیری کنید که می تواند چشم همستر و تنفسش را تحت تاثیر قرار دهد.منبع ویکی هو
مترجم رها.م

ادامه به زودی...
توجه داشته باشید که من هیچ عقیده ای به اینکه همسر را باید در اکواریوم نگه داشت ندارم.پس دوستان گله نکنید از من