پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • مجسمه‌ای باحال و جالب از سگ پا کوتاه و جثه بلند داشوند. ◄ مجسمه‌ای باحال و جالب از سگ پا کوتاه و جثه بلند داشوند.
    مجسمه‌ای باحال و جالب از سگ پا کوتاه و جثه بلند داشوند. مجسمه سگ Steampunk ساخته شده توسط BrightDoxies از رزین و پوشیده شده با نقره، مس و طلای قدیمی.
 • کیف حمل لاک پشتی ◄ کیف حمل لاک پشتی
    کیف دستی غیر معمول و خلاقانه ساخته شده از چرم مصنوعی که شبیه لاک پشت های قهوه ای و سبز زیتونی واقعی است. کیف لاک پشتی از KrukruStudio دارای بسته شدن زیپ و 2 دسته است.
 • کیسه خواب متاپاد ◄ کیسه خواب متاپاد
    کیسه خواب خلاقانه ای طراحی شده است که شبیه موجودی سبز رنگ Metapod از جهان پوکمون است. کیسه خواب Metapod با بسته شدن زیپ از نایلون و پلی استر.
 • صندلی برای گربه ها ◄ صندلی برای گربه ها
    صندلی استراحت چند منظوره که برای انسان ها و گربه هایشان طراحی شده است دارای تونلی نرم برای بالا رفتن گربه است. صندلی استراحت گربه "Sharing Joy" طراحی شده توسط Zhe Gao و Youjin Song از تونل لوله ای پوشیده شده با پارچه و قاب فولادی ساخته شده است.
 • حیوانات چوبی ◄ حیوانات چوبی
    مجسمه های چوبی اصلی حیوانات وحشی قدرتمند دارای بخش های شفاف شفاف ساخته شده از رزین اپوکسی هستند. مجسمه‌های چوبی و رزینی کرگدن، خرس، نهنگ و قو که توسط بازیکن حرفه‌ای بیسبال، بلیک مک فارلند، ساخته شده است. قطعات چوب انتخاب شده با گالن های رزین اپوکسی ترکیب شده است.
 • مبلی با شکل ستون فقرات ◄ مبلی با شکل ستون فقرات
    مبلمان قابل تنظیم الهام گرفته از ستون فقرات انسان که از چوب های چوبی به هم پیوسته ساخته شده اند را می توان به راحتی به اشکال و طرح های مختلف تبدیل کرد. مبلمان نوآورانه SPYNDI به افراد این امکان را می دهد که صندلی های منحصر به فرد خود را با اتصال تک تک چوب ها به یکدیگر، چرخش 180 درجه برای تغییر انحنا و قفل کردن در جای خود ایجاد کنند.
 • میز قهوه همراه گربه ها ◄ میز قهوه همراه گربه ها
    میز قهوه مدرن دارای خانه گربه کروی شکل با الهام از ایگلو است که برای گرم و راحت نگه داشتن حیوان خانگی مورد علاقه شما ساخته شده است. میز قهوه خانه گربه ای "Igloo" طراحی شده توسط Joao Teixeira را می توان درست در کنار تخت شما یا در اتاق نشیمن قرار داد. تخت ساخته شده از پلاستیک برای تمیز کردن آسان.
 • لیوانی شبیه هشت پا ◄ لیوانی شبیه هشت پا
    لیوان تیکی سرامیکی که برای نوشیدن کوکتل طراحی شده و به شکل اختاپوس سبز رنگی است که روی جمجمه انسان قرار گرفته است. لیوان هشت پا تیکی Cthulhu دست ساز از چینی توسط KachaktanoMugs
 • نان هایی شبیه حیوانات ◄ نان هایی شبیه حیوانات
    نان خوشمزه ای که به شکلی شبیه گربه ها، سگ ها و سایر حیوانات شایان ستایش است. حیوانات نان خوراکی تازه پخته شده طراحی شده توسط Lou Lou P’s Delights.
 • ترکیبی میوه ها و حیوانات ◄ ترکیبی میوه ها و حیوانات
    دستکاری های خلاقانه عکس توسط عکاس آمریکایی سارا دی ریمر. حیوانات مختلف با میوه ها و سبزیجات مختلف ترکیب شدند.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 10) / 29184    |     صفحه 1 از 2919
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,10

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری


نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

استاندارد امریکن پیت بول تریر (UKC)

ظاهر عمومی سایز این نژاد متوسط است و بدن دارای ساختار استواری می باشد. پوشش بدنی آنها کوتاه و صاف است و ساختار عضلات به خوبی تعریف شده است. این نژاد قدرتمند و از لحاظ بدنی قوی، متناسب و فعال است. مشخصات رفتاری از ویژگی های بارز امریکن پیت بول تریر می توان به قدرت، اعتماد به نفس و شورو شوق برای زندگی اشاره نمود. این نژاد بسیار صاحب دوست و مشتاق برای لطف و محبت است. امریکن پیت بول تریر ها همراهان عالی برای افراد خانواده می باشند و همواره روابط بسیار صمیمانه ای در مقابل کودکان از خود نشان می دهند. از آنجایی که این نژاد هیکلی قدرتمند دارد و این قدرت بدنی تا حدی بیانگر پرخاشگری در آنها نیز می تواند باشد، به همین علت صاحبان این نژاد باید دقت زیادی برروی آموزش آنها داشته باشند و از تولگی آموزشات اجتماعی شدن و اطاعت پذیری را با آنها تمرین کنند.


استاندارد امریکن پیت بول تریر (UKC)

ظاهر عمومی
سایز این نژاد متوسط است و بدن دارای ساختار استواری می باشد. پوشش بدنی آنها کوتاه و صاف است و ساختار عضلات به خوبی تعریف شده است. این نژاد قدرتمند و از لحاظ بدنی قوی، متناسب و فعال است.
طول بدن کمی بیشتر از ارتفاع بوده اما در ماده ها ممکن است بدن کمی کشیده تر باشد. طول پاهای جلو (از نقطۀ آرنج تا زمین) تقریبا برابر با نصف ارتفاع از جودگاه است. اندازۀ سر متوسط، وسیع، جمجمه صاف و گسترده، پوزه برجسته است. گوش ها کوچک تا متوسط می باشند و بالای گوش ممکن است جراحی شود که به گوش حالتی کاملا ایستاده می دهد و یا طبیعی باشد که بالای گوش کمی به داخل خم می شود. دم کوتاه و کمی رو به پایین که از ضخامت آن به سمت نوک دم کاسته می شود.
تمام رنگ ها و الگوهای رنگی پوست شامل این نژاد می شود به جز رنگ مرل (طوسی بالکه های سیاه یا سفید).
این نژاد ترکیبی از قدرت بدنی، ظرافت و چالاکی است و نباید به نظر حجیم و خیلی عضله ای بیاید و یا اندام خیلی درشت با پاهای بلند و لاغر داشته باشد و از همه مهمتر باید توانایی عملکرد به عنوان یک سگه حمله را داشته و از قدرت آرواره های بالایی برای کشیدن برخوردار باشد و بتواند در زمان انجام فعالیت تنفس راحت و طبیعی داشته باشد.
تعادل و هماهنگی بین تمام اعضای بدن از خصوصیات مهم این نژاد است.

خطاهای جدی: هرنوع ویژگیی که مخالف با مطالب یادشده باشد. مانند: پاهای کوتاه، استخوان بندی بزرگ، سر و بدن خیلی درشت که در فعالیت بدنی و توانایی انجام کار حیوان اختلالی ایجاد کند.

رد صلاحیت: پنهان بودن یک یا دو بیضه_ کوتاهی بیش از حد.


استاندارد امریکن پیت بول تریر (UKC)
مشخصات رفتاری
از ویژگی های بارز امریکن پیت بول تریر می توان به قدرت، اعتماد به نفس و شورو شوق برای زندگی اشاره نمود. این نژاد بسیار صاحب دوست و مشتاق برای لطف و محبت است. امریکن پیت بول تریر ها همراهان عالی برای افراد خانواده می باشند و همواره روابط بسیار صمیمانه ای در مقابل کودکان از خود نشان می دهند. از آنجایی که این نژاد هیکلی قدرتمند دارد و این قدرت بدنی تا حدی بیانگر پرخاشگری در آنها نیز می تواند باشد، به همین علت صاحبان این نژاد باید دقت زیادی برروی آموزش آنها داشته باشند و از تولگی آموزشات اجتماعی شدن و اطاعت پذیری را با آنها تمرین کنند.
این نژاد به صورت طبیعی چابک است و یکی از سگسانانی است که به راحتی می تواند از روی حصارها و نرده ها بالارفته و یا از روی آنها بپرند به همین علت صاحبین باید محدوده های نگهداری از این نژاد را بسیار امن ساخته و آنها را تحت کنترل داشته باشند.
امریکن پیت بول تریر هرگز بهترین انتخاب برای یک سگ گارد نیست چراکه آنها رفتاری بسیار دوستانه دارند حتی با افراد غریبه (این در صورتی است که به هیچ عنوان به این سگ آموزشهای گارد داده نشده باشد و منظور طبیعت ذاتی سگ است).
رفتار پرخاشگرانه و خشونت آمیز نسبت به انسان ها در این نژاد بسیار نامتعارف و نامطلوب می باشد. 
این نژاد در حوادث به خوبی می تواند عملکردی مثبت داشته باشد به این علت که از هوش بالایی برخوردار بوده و تمایل زیادی به انجام فرمان دارد.

رد صلاحیت: خشونت رفتاری و یا بیش از حد ترسو بودن.

استاندارد امریکن پیت بول تریر (UKC)
مشخصات سر:
سر امریکن پیت بول تریر منحصر به فرد بوده و یک عضو کلیدی در بین تیپ های این نژاد محسوب می شود. سر، بزرگ و گسترده است و تدائی عظمت و قدرت آن می باشد. اما کاملا با اندازۀ بدن سگ در تناسب است. از نمای روبرو، سر عریض است و 2/3 عرض شانه میباشد. اگر بخواهیم برای سر نموداری رسم کنیم مانند مثلث یا گوه ای برعکسی می ماند که راس آن بریده شده است (فاصلۀ بین گوش ها عریض و نزدیک شیب پوزه باریک می شود) و گونه ها خارج از دو ضلع گوه قرار می گیرند. در نمای پهلو، جمجمه و پوزه به موازات یکدیگر قرار دارند و با یک فرورفتگی که به آن استاپ گفته می شود، جمجمه و پوزه به خوبی از هم تفکیک می شوند. 


استاندارد امریکن پیت بول تریر (UKC)

قوس بالای مدار چشم ها (ابرو) کاملا تعریف شده است، اما زیاد برجسته نمی باشد. گونه ها از چشم برجسته تر بوده و به خوبی مشخص است اما این برجستگی زیاد نیست. به طور کلی سر از ترکیب بسیار خوبی برخوردار بوده و بیانگر قدرت، ظرافت و شخصیت این نژاد می باشد.
خطای جدی: سر بیش از حد بزرگ و سنگین باشد.


استاندارد امریکن پیت بول تریر (UKC)
استاندارد امریکن پیت بول تریر (UKC)
استاندارد امریکن پیت بول تریر (UKC)
مشخصات جمجمه:
بزرگ، پهن و کمی گرد و بین گوش ها برجسته و گسترده است. از نمای بالا جمجمه به تدریج به سمت پیشانی کمی کشیدگی دارد و یک شیار با عمقی متوسط بین گوش ها وجود دارد که عمق آن تا برجستگی پشت سر، کاهش می یابد و عضلات پیشانی برجسته اما بدون چین و چروک می باشد. هنگامی که سگ در حالت تمرکز و دقت قرار دارد چین و چروک هایی در پیشانی تشکیل می شود که منحصرا مخصوص امریکن پیت بول تریر می باشد.


استاندارد امریکن پیت بول تریر (UKC)

استاندارد امریکن پیت بول تریر (UKC)
استاندارد امریکن پیت بول تریر (UKC)

مشخصات استاپ (stop) :
جمجمه و پوزه که در دو خط موازی با یکدیگر قرار دارند با یک توقف نسبتا عمیق بنام استاپ به هم متصل می شوند. شیب استاپ نباید مانند بول تریر کم و یا مانند امریکن بولداگ خیلی عمود باشد. بنابراین زاویه و عمق استاپ باید در نظر گرفته شود. استاپ در امریکن پیت بول تریر باید متوسط و متعادل باشدمانند دیگر اعضای بدن این نژاد که ساختاری بدون اغراق دارد که این شامل اندازه و شکر سر نیز می شود.


استاندارد امریکن پیت بول تریر (UKC)
مشخصات پوزه:
پوزه این نژاد پهن و برجسته است (گسترده و عمیق بودن پوزه بسیار مهم است،چون گستردگی و برجستگی اغراق نمی باشد) که در حرکت به سمت بینی کمی باریک می شود و با کمی فاصله در زیر چشم متوقف می گردد. خط پوزه که به تاپ لاین (topline) معروف است باید مستقیم و صاف باشد و هیچ حالت حلالی نباید در طول پوزه نمایان باشد. طول پوزه کوتاه تر از طول جمجمه است و 2/3 سر را تشکیل می دهد. سطح پوزه کاملا صاف است و فک پایین به خوبی توسعه یافته و برجسته می باشد. لب ها مرتب و بدون افتادگی (لوچه) هستند. 

خطا= تیز بودن پوزه، آویختگی لب بالا، ضعیف بودن و کوچک بودن فک پایین.
خطاهای موجب حذف= پوزۀ کوتاه، حفره های بینی کوچک و بسته که در تنفس سگ اختلال ایجاد کند.
______________________
ترجمه و تحقیق: سارا رنجبر


PersianPet Forum - www.mypet.ir http://persianpet.org/forum/thread147954.html#ixzz3LxCptZtw 
Under Creative Commons License: Attribution 
Follow us: @persianpet on Twitter | mypersianpet on Facebook
محصولات فروشگاه مرتبط با این مقاله
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ مجسمه‌ای باحال و جالب از سگ پا کوتاه و جثه بلند داشوند.
◄ کیف حمل لاک پشتی
◄ کیسه خواب متاپاد
◄ صندلی برای گربه ها
◄ حیوانات چوبی
◄ مبلی با شکل ستون فقرات
◄ میز قهوه همراه گربه ها
◄ لیوانی شبیه هشت پا
◄ نان هایی شبیه حیوانات
◄ ترکیبی میوه ها و حیوانات
◄ لیوانی شبیه نژاد شیبا اونو
◄ خانه گربه الهام گرفته از جنگ ستارگان
◄ انسان ها با سر حیوانات
◄ کیف پول خلاقانه به شکل سگ
◄ سفر با دوچرخه با سگ ها
◄ راه پله ای برای سگ ها
◄ پله هایی برای گربه ها
◄ تخت خواب برای گربه ها
◄ کیف حمل سگ خلاقانه
◄ پنجره گنبدی شفاف
◄ چند تا ایده دیگه برای باکس حمل سگ و گربه
◄ چای کیسه ای زیبا و خلاقانه
◄ جلیقه سگ چشم نواز با چراغ های LED
◄ بزار ماهی ها هم یه جور دیگه ببیند
◄ بند سگ قابل جمع شدن برای دوندگان
◄ یه مقدار حای خواب خوشگل بینید برای سگ ها
◄ ای مک برای گربه ها
◄ تخت خواب کلاسیک برای سگ
◄ حای خواب سک ها برای انسان ها
◄ خانه ای بازیافتی برای پرنده ها
بعدی 1 قبلی

جدیدترین مقالات

◄ گدایی کردن در حیوان شما
◄ عقیم سازی
◄ جوش در سگ ها
◄ ورزش دادن گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ کتامین
◄ كتاب(7)
◄ چه مواد غذایی برای سگ مفید است؟
◄ چگونگي نصب برنامه و ورود به برنامه
◄ فيبر ها
◄ انتخاب اسم برای سگ نر
◄ حالا من چی کار کنم ؟
◄ گربه های ناز نازی
◄ German Shorthaired Pointer
◄ فروش گربه پرشین کت
◄ فصل چهارم
◄ گربه و نازایی ! توهم یا واقعیت؟
◄ مهناز افشار و دلفین
◄ British Shorthairs
◄ ماهي و ماهي خور
◄ شباهت حيوانات
◄ مجسمه‌ای باحال و جالب از سگ پا کوتاه و جثه بلند داشوند.
◄ Dog Fashion
◄ دکتر هومن و جراید
◄ انگل های داخلی در سگ ها
◄ معرفی دکتر شیری
◄ iهیولا ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ پرورش لارو آناباتوئیدها (ترجمه)
◄ Metynnis Fasciatus
◄ شارک دم قرمز - Red Tailed Shark
◄ اپیلاتی دهان آتشی - firemouth epiplaty
◄ اطلاعات عمومی خانواده سیکلیده ها 2
◄ دراگون – Dragon
◄ مارماهی الکتریکی - electrophorus electricus
◄ سیچلاید های افریقایی
◄ اسب دریایی - Hippocampus
◄ جلبک ها اکواریوم های اب شیرین
◄ بخاری آکواریوم - Aquarium Heater
◄ انجماد اسپرم - How To Glaciation spermatozoon
◄ رفتار درماني براي سگها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ تغذیه ایگوانا
◄ قیمت روز خودرو
◄ سگ پیتبول
◄ شی هوا هوا
◄ Belgian Sheepdog
◄ پیشینه سالوکی (تازی)
◄ رژیم غذایی مناسب برای مقابله با سوءهاضمه در اسب (ترجمه)
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از سگ
◄ آموزش استفاده از جعبه خاک به خرگوش
◄ ایورمکتین در سگ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ تراریوم برای خزندگان
◄ غدای بچه گربه
◄ یازده سال اسارت سگ
◄ حقوق حیوانات از ۱۴ قرن قبل در اسلام مطرح شده است
◄ سگ در ایران باستان
◄ رفتار شناسي در حيوانات
◄ مردی که سگ همسایه اش را خورد+عکس
◄ Z
◄ بیضه ها
◄ انگل ژيارديا (اين تک سلولي خطرناک)
◄ "وگانیسم"
◄ عمر حیوانات چقدر است
◄ نگهداری از رتیل اوسامبارا بابون
◄ یوزپلنگ
◄ خرگوش به عنوان حیوان خانگی
◄ درماتوفیتوز (Dermatophytosis)
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ انواع مسمومیت های شیمیایی و غذایی در سگ
◄ حیوانات در برف
◄ زشت‌ترین سگ دنیا»
◄ پیراهنی برای عاشقان گربه
◄ نی نی های بامزه در لباس حیوانات
◄ پرشین پت نماینده انحصاری فربیلا در ایران
◄ چرا سگ ها به دنیال دم خود میگردند
◄ | German Wirehaired Pointer
◄ Redbone Coonhound
◄ Chinook
dram film izle