پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • مجسه هایی از حیوانات ساخته شده با روزنامه ◄ مجسه هایی از حیوانات ساخته شده با روزنامه
    مجسمه های واقعی از حیوانات ساخته شده از لایه های روزنامه های بازیافتی. حیوانات روزنامه - مجسمه های کاغذی ساخته شده توسط Hitotsuyama Studio.
 • آثار هنری رنگارنگ سه بعدی ◄ آثار هنری رنگارنگ سه بعدی
    آثار هنری رنگارنگ سه بعدی ساخته شده از هزاران نوار کاغذی رول شده، شکل گرفته و با دقت چیده شده است. Paper Strips Art ایجاد شده توسط هنرمند quilling کاغذ Rebekah Jenkins دارای پرتره های سه بعدی از گربه ها، سگ ها، خفاش ها، شیرها و دیگر حیوانات زیبا است.
 • ظرف نودل شبیه سگ ◄ ظرف نودل شبیه سگ
    لیوان ناز طراحی شده برای خوردن نودل رامن شبیه سگ کوچک شیبا اینو است. لیوان نودل شیبا اینو رامن دست ساز از سرامیک توسط تتسویا ایشیدا.
 • گیتار گودزیلا ◄ گیتار گودزیلا
    گیتار الکتریک جالبی که شبیه هیولای دریایی گودزیلا بنفش نمادین از فیلم‌های محبوب طراحی شده است. نسخه محدود گیتار الکتریک گودزیلا شکل ساخت شرکت ژاپنی. گیتار گودزیلا با چراغ های LED بنفش یکپارچه با قیمت 5550000 ین.
 • کوله پشتی مگسی ◄ کوله پشتی مگسی
    کوله پشتی غیرمعمولی که شبیه مگس غول پیکر با بال های سبز است. کوله پشتی مگس شکل خلاقانه با الهام از حشرات که توسط KrukruStudio از چرم مشکی درست شده درست به موقع برای هالووین. مگس غول پیکر را به پشت بپوش!
 • اسباب بازی های غول پیکر و حیوانات شکم پر ۲ ◄ اسباب بازی های غول پیکر و حیوانات شکم پر ۲
    نمایشگاه هنری Dushi اثر هنرمند هلندی Florentijn Hofman متشکل از اسباب‌بازی‌های غول‌پیکر و حیوانات عروسکی است که مطمئناً لبخندی بر لبان شما خواهد آورد.
 • کیسه های خلاقانه ◄ کیسه های خلاقانه
    کیسه‌های خرید خلاقانه تصاویری از گربه‌ها و سگ‌های شایان ستایش را در بند دارند. کیسه های خرید Pet Leash و بسته بندی منحصر به فرد طراحی شده توسط Yuelan Liu برای سری محصولات "Buddies" که برای گربه ها و سگ ها ایجاد شده است. کیف خرید خود را به پیاده روی ببرید!
 • اثاری هنری با گربه ◄ اثاری هنری با گربه
    هنرمند روسی سوتلانا پترووا گربه چاق شایان ستایش زرتشت خود را در نقاشی های معروف قرار می دهد. هدف از این پروژه فوق العاده استفاده از گربه ها برای بهبود هنر کلاسیک است.
 • اثار هنری با برگ ◄ اثار هنری با برگ
    هیروتاکا هاماساکی، معلم دبیرستان ژاپنی، از برگ های ریخته شده و شکوفه های گیلاس آثار هنری موقت می سازد. لند آرت زیبا با استفاده از برگ های زرد و قرمز در نارا، ژاپن ساخته شده است
 • لامپ شبیه زنبور ◄ لامپ شبیه زنبور
    حشرات Steampunk از قطعات بازیافتی ساعت و لامپ های قدیمی ایجاد شده اند. لامپ‌ها و قطعات ساعت قدیمی به قطعات هنری پوشیدنی اصلی تبدیل شدند. سنجاق سینه لامپ بامبلبی Steampunk دست ساز توسط Denise Humphrey.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 10) / 29206    |     صفحه 1 از 2921
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,10

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری


نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

با این بنزین دوباره نفس پایتخت می گیرد!

 با این بنزین دوباره نفس پایتخت می گیرد!

مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران به آریا اعلام کرد:بنزین های ما در حد یورو 2 است


همه ساله در نیمه دوم سال شاهد افزایش آلودگی هوای کشوردر شهرهای صنعتی و به ویژه در تهران هستیم چنانکه برخی مواقع آلودگی هوا ازمرزهشدار نیز گذشته و کار به تعطیلی می کشد تا بلکه مرهمی با شد براین درد،بگذریم که حتی درچنین شرایطی نیز بعضی از کسانی که مشغول ساخت وساز هستند دست از کارنکشیده و با انجام کارهایی که بر آلودگی هوا می افزاید از قبیل ذوب کردن قیر و... همچنان نفس بریده شهررا مسموم ترمی نمایند. در ماه گذشته نیز این اتفاق دوباره تکرار شد و کار به تعطیلی تعدادی از کلان شهرها نظیر تهران و اصفهان رسید که خوشبختانه با بارش به موقع باران کمی از آلودگی هواکاسته و شهرنفسی کشید اما پس از گذشت چند روز بازهم هوای تهران در شرایط ناسالم قرارگرفت والبته بار دیگر باران به داد تهران رسید.

یوسف رشیدپور در پاسخ به خبرنگارسرویس اجتماعی خبرگزاری آریا گفت:سازمان هواشناسی کشور پیش بینی کرده بود که هوای تهران مجددا درشرایط پایدار قرار گرفته است و احتمالا مدت آن نیز بیش از 72 ساعت خواهد بود که نتیجه آن افزایش پتانسیل آلودگی هوا درشهرهای بزرگ و صنعتی کشوربخصوص تهران خواهد شد و اینگونه نیز شد به ویژه آنکه  تعداد خودروهایی که درتهران تردد می کنند زیاد بوده و درنتیجه سهم انتشار منابع آلاینده در آن زیاداست و به همین علت احتمال بالارفتن آلودگی هوا از حد استاندارد زیاد می باشد.

مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران در خصوص  چگونگی تصمیم گیری برای تعطیلی تهران نیز گفت: تصمیم گیری دراین مورد به عهده کمیته مواقع اضطراری آلودگی هوا می باشد به این صورت که درچنین مواقعی کمیته تشکیل جلسه داده و چنانکه براساس پیش بینی سازمان هواشناسی و نیزارقامی دریافتی از ایستگاه های سنجش آلودگی هوا به ویژه برای آلاینده ذرات معلق کوچکتراز 2/5 میکرون به این نتیجه برسند که د رحال ورودبه شرایط خطرناک تری نسبت به گذشته هستیم بلافاصله اقدام به گسترش محدودیت ها کرده ، محدوده طرح زوج و فرد و طرح ترافیک را افزایش می دهند و در صورتی که این راهکارها موثرنبودند نسبت به  تعطیلی اتخاذ تصمیم می نمایند.

وی با بیان این که بارش تاثیری مقطعی دارد گفت: مناطقی از شهر تهران که پرتردد و دارای ترافیک سنگین می باشد بارش باران تاثیرزیادی نداشته ومیزان آلودگی هوا همچنان از سطح استاندارد بالاتر می رود البته در چنین مواقعی میانگین آلودگی هوای تهران به سطح سالم می رسد اما به محض تمام شدن بارش، مجددا همان میزان پتانسیل برای آلودگی هوای تهران را خواهیم داشت.

رشیدی خاطرنشان ساخت:تعطیلی تنها یک مسکّن ونوعی پیشگیری از وقوع یک فاجعه است بهترین راه حل برای کاهش آلودگی هوا بررسی تجربه کشورهای موفق در عرصه کاهش آلودگی هوامی باشد که شامل راهکارها ی مشخصی است ازجمله:
توسعه حمل و نقل عمومی به عنوان مهمترین راه حل یعنی اگر بخواهیم به شهروندان توصیه نماییم که از خودروهای شخصی کمتر استفاده کنند باید سرویس حمل و نقل عمومی داشته باشیم که قابل برنامه ریزی بوده و درشان شهروندان نیز باشد.

وی در ادامه افزود:همچنین افزایش کیفیت سوخت مورد استفاده در کشورباید به حداستاندارد یورو 4ویورو 5 رسیده و همزمان با این مساله استاندارد تولید خودرودرکشور نیزبه یورو 4 و یورو 5 برسد در صورت رعایت این نکات و خروج ماشین های فرسوده می توانیم شاهد کاهش و مهار آلودگی هوا باشیم .

رشیدی  تصریح کرد:یورو 4 و یورو 5 استانداردهای بین المللی هستند که میزان آلایندگی رابراساس آن تعیین می نمایند و براساس آن نیز برای خودروها مجوز تولید خودرو را می دهند .
وی در پایان گفت:این استانداردها هر سال سختگیرانه تر می شود در حال حاضراین استاندارد در کشور ما درحد یورو 2 می باشد که برای کاهش میزان آلاینده ها باید به سطح استانداردهای یورو4 و یورو5 برسیم .

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

جدیدترین مقالات

◄ گدایی کردن در حیوان شما
◄ عقیم سازی
◄ جوش در سگ ها
◄ ورزش دادن گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ کتامین
◄ كتاب(7)
◄ چه مواد غذایی برای سگ مفید است؟
◄ چگونگي نصب برنامه و ورود به برنامه
◄ فيبر ها
◄ انتخاب اسم برای سگ نر
◄ حالا من چی کار کنم ؟
◄ گربه های ناز نازی
◄ German Shorthaired Pointer
◄ فروش گربه پرشین کت
◄ فصل چهارم
◄ گربه و نازایی ! توهم یا واقعیت؟
◄ مهناز افشار و دلفین
◄ British Shorthairs
◄ ماهي و ماهي خور
◄ شباهت حيوانات
◄ مجسه هایی از حیوانات ساخته شده با روزنامه
◄ Dog Fashion
◄ دکتر هومن و جراید
◄ انگل های داخلی در سگ ها
◄ معرفی دکتر شیری
◄ iهیولا ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ پرورش لارو آناباتوئیدها (ترجمه)
◄ Metynnis Fasciatus
◄ شارک دم قرمز - Red Tailed Shark
◄ اپیلاتی دهان آتشی - firemouth epiplaty
◄ اطلاعات عمومی خانواده سیکلیده ها 2
◄ دراگون – Dragon
◄ مارماهی الکتریکی - electrophorus electricus
◄ سیچلاید های افریقایی
◄ اسب دریایی - Hippocampus
◄ جلبک ها اکواریوم های اب شیرین
◄ بخاری آکواریوم - Aquarium Heater
◄ انجماد اسپرم - How To Glaciation spermatozoon
◄ رفتار درماني براي سگها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ تغذیه ایگوانا
◄ قیمت روز خودرو
◄ سگ پیتبول
◄ شی هوا هوا
◄ Belgian Sheepdog
◄ پیشینه سالوکی (تازی)
◄ رژیم غذایی مناسب برای مقابله با سوءهاضمه در اسب (ترجمه)
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از سگ
◄ آموزش استفاده از جعبه خاک به خرگوش
◄ ایورمکتین در سگ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ تراریوم برای خزندگان
◄ غدای بچه گربه
◄ یازده سال اسارت سگ
◄ حقوق حیوانات از ۱۴ قرن قبل در اسلام مطرح شده است
◄ سگ در ایران باستان
◄ رفتار شناسي در حيوانات
◄ مردی که سگ همسایه اش را خورد+عکس
◄ Z
◄ بیضه ها
◄ انگل ژيارديا (اين تک سلولي خطرناک)
◄ "وگانیسم"
◄ عمر حیوانات چقدر است
◄ نگهداری از رتیل اوسامبارا بابون
◄ یوزپلنگ
◄ خرگوش به عنوان حیوان خانگی
◄ درماتوفیتوز (Dermatophytosis)
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ انواع مسمومیت های شیمیایی و غذایی در سگ
◄ حیوانات در برف
◄ زشت‌ترین سگ دنیا»
◄ پیراهنی برای عاشقان گربه
◄ نی نی های بامزه در لباس حیوانات
◄ پرشین پت نماینده انحصاری فربیلا در ایران
◄ چرا سگ ها به دنیال دم خود میگردند
◄ | German Wirehaired Pointer
◄ Redbone Coonhound
◄ Chinook
dram film izle