پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • مجسه هایی از حیوانات ساخته شده با روزنامه ◄ مجسه هایی از حیوانات ساخته شده با روزنامه
    مجسمه های واقعی از حیوانات ساخته شده از لایه های روزنامه های بازیافتی. حیوانات روزنامه - مجسمه های کاغذی ساخته شده توسط Hitotsuyama Studio.
 • آثار هنری رنگارنگ سه بعدی ◄ آثار هنری رنگارنگ سه بعدی
    آثار هنری رنگارنگ سه بعدی ساخته شده از هزاران نوار کاغذی رول شده، شکل گرفته و با دقت چیده شده است. Paper Strips Art ایجاد شده توسط هنرمند quilling کاغذ Rebekah Jenkins دارای پرتره های سه بعدی از گربه ها، سگ ها، خفاش ها، شیرها و دیگر حیوانات زیبا است.
 • ظرف نودل شبیه سگ ◄ ظرف نودل شبیه سگ
    لیوان ناز طراحی شده برای خوردن نودل رامن شبیه سگ کوچک شیبا اینو است. لیوان نودل شیبا اینو رامن دست ساز از سرامیک توسط تتسویا ایشیدا.
 • گیتار گودزیلا ◄ گیتار گودزیلا
    گیتار الکتریک جالبی که شبیه هیولای دریایی گودزیلا بنفش نمادین از فیلم‌های محبوب طراحی شده است. نسخه محدود گیتار الکتریک گودزیلا شکل ساخت شرکت ژاپنی. گیتار گودزیلا با چراغ های LED بنفش یکپارچه با قیمت 5550000 ین.
 • کوله پشتی مگسی ◄ کوله پشتی مگسی
    کوله پشتی غیرمعمولی که شبیه مگس غول پیکر با بال های سبز است. کوله پشتی مگس شکل خلاقانه با الهام از حشرات که توسط KrukruStudio از چرم مشکی درست شده درست به موقع برای هالووین. مگس غول پیکر را به پشت بپوش!
 • اسباب بازی های غول پیکر و حیوانات شکم پر ۲ ◄ اسباب بازی های غول پیکر و حیوانات شکم پر ۲
    نمایشگاه هنری Dushi اثر هنرمند هلندی Florentijn Hofman متشکل از اسباب‌بازی‌های غول‌پیکر و حیوانات عروسکی است که مطمئناً لبخندی بر لبان شما خواهد آورد.
 • کیسه های خلاقانه ◄ کیسه های خلاقانه
    کیسه‌های خرید خلاقانه تصاویری از گربه‌ها و سگ‌های شایان ستایش را در بند دارند. کیسه های خرید Pet Leash و بسته بندی منحصر به فرد طراحی شده توسط Yuelan Liu برای سری محصولات "Buddies" که برای گربه ها و سگ ها ایجاد شده است. کیف خرید خود را به پیاده روی ببرید!
 • اثاری هنری با گربه ◄ اثاری هنری با گربه
    هنرمند روسی سوتلانا پترووا گربه چاق شایان ستایش زرتشت خود را در نقاشی های معروف قرار می دهد. هدف از این پروژه فوق العاده استفاده از گربه ها برای بهبود هنر کلاسیک است.
 • اثار هنری با برگ ◄ اثار هنری با برگ
    هیروتاکا هاماساکی، معلم دبیرستان ژاپنی، از برگ های ریخته شده و شکوفه های گیلاس آثار هنری موقت می سازد. لند آرت زیبا با استفاده از برگ های زرد و قرمز در نارا، ژاپن ساخته شده است
 • لامپ شبیه زنبور ◄ لامپ شبیه زنبور
    حشرات Steampunk از قطعات بازیافتی ساعت و لامپ های قدیمی ایجاد شده اند. لامپ‌ها و قطعات ساعت قدیمی به قطعات هنری پوشیدنی اصلی تبدیل شدند. سنجاق سینه لامپ بامبلبی Steampunk دست ساز توسط Denise Humphrey.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 10) / 29206    |     صفحه 1 از 2921
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,10

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری


نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

لیست دایی برای پرسپولیس

لیست دایی برای پرسپولیس
فقط می ماند تكلیف محمد قاضی كه حرف زدن درباره او كمی ابهام برانگیز و دشوار است.قاضی تصمیم داشت پرسپولیس را ترك كند اما معلوم نیست كه دایی جلوی او را بگیرد یا نه.

حالا كه حضور علی دایی در پرسپولیس قطعی شده همه درباره لیست بازیكنان مد نظر او و البته بازیكنانی كه او نمی خواهد حرف می زنند.ظاهرا دایی درباره لیستش از طریق وكیل خود به رویانیان مسائلی را ذكر كرده اما هنوز نمی توان در خصوص لیست قطعی او صحبت كرد.

با این حال به نظر می رسد اگر خط به خط بازیكنان فصل گذشته پرسپولیس را بررسی كنیم خواهیم دید به احتمال فراوان دایی بیشتر نفرات فصل قبل را می خواهد و بعید است دست به خانه تكانی اساسی بزند.

از خط دروازه كه شروع كنیم به نیلسون كوریا می رسیم كه باشگاه مدتی است مذاكره با او را آغاز كرده اما هنوز به توافق نرسیده است.بعید است دایی  هم نظر منفی روی نیلسون داشته باشد اما اگرباشگاه  با نیلسون به توافق نرسد دایی هم  اصراری به استفاده از این برزیلی سن بالا ندارد  و شاید به یك دروازه بان ایرانی و مورد اعتمادش رو بیاورد.نفر دوم این پست هم رضا محمدی است كه قرارداد دارد و بعید است از تیم جدا شود.

در خط دفاع تمام بازیكنان محبوب دایی دور هم جمع شده اند و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد  همه این مدافعان در تیم می مانند.سیدجلال حسینی،محسن بنگر و علیرضا نورمحمدی كه با دایی رابطه بسیار خوبی دارند احتمالا اگر قصد قطعی برای جدایی داشته باشند حتما از این تیم خواهند رفت وگرنه همه می دانند هم دایی آنها را می خواهد هم خودشان دوست دارند با او دوباره كار كنند.

محمدرضا خانزاده هم با دایی در راه آهن كار كرده و مورد اعتماد اوست  پس می ماند شجاع خلیل زاده كه یكی از بهترین های لیگ در فصل گذشته بوده و اگر خود شجاع نخو اهد   و راهش را به سوی اصفهان كج نكند دایی حتما او را می خواهد.

در مورد حسین ماهینی و مهرداد پولادی اما حرف زیادی نمی توان زد  و معلوم نیست این دو نفر بمانند.با توجه به اینكه هر دو نفر ملی پوش هستند احتمالا دایی به هر دو نفر وثوق دارد اما باید دید این دو نفر هم راضی به ادامه همكاری با پرسپولیس هستند یا نه.

امیرحسین فشنگچی هم كه در این یكی دو ساله خیلی خوب خودش را در تیم حفظ كرده به خواسته دایی به پرسپولیس آمده و بعید است به خاطر علاقه ای كه به دایی دارد از پرسپولیس جدا شود.دایی هم احتمالا او را حفظ خواهد كرد تا تعداد چپ پاهای تیمش كم نشود.

در خط میانی تكلیف ستاره ها تقریبا روشن است.محمد نوری كه سودای رفتن در سر داشت با سرمربیگری دایی حتما در تصمیمش تجدید نظر خواهد كرد و با توجه به علاقه ای كه دایی به او دارد یكی از اولین بازیكنانی است كه باید قراردادش را تمدید كند.

با این حال بازگشت دایی به پرسپولیس احتمالا مساوی است با تاكید علی كریمی بر تصمیم خداحافظی اش  و به نظر نمی رسد جایی برای جادوگر در تیم دایی باشد.

با این حال شاید ادامه همكاری با پرسپولیس  برای مهره هایی مثل كلاه كج،نقی زاده،پروویچ  و ولاتكو هم  سخت شده باشد چرا كه شاید دایی آنها را نخواهد.البته بازیكنی مثل نقی ازاده قرارداد دارد و احتمالا می ماند.رضا حقیقی دیگر بازیكن خط میانی پرسپولیس هم از جمله بازیكنانی است كه قرارداد دارد و آنقدر خوب هست كه در تیم بماند.ظاهرا هم حقیقی از حضور در پرسپولیس راضی است هم اینكه مشكلی با دایی ندارد و در تركیب  تیم می ماند.

در خط حمله هم رضایی و نوروزی زوج  مورد علاقه  دایی هستند و رضایی جزو اولین بازیكنانی است كه باید برای تمدید قراردادش اقدام كند.انصاری فرد هم كه دیگر دست پرورده خود دایی است و ابتدا قرار بود در زمان او پرسپولیسی شود.

فقط می ماند تكلیف محمد قاضی كه حرف زدن درباره او كمی ابهام برانگیز و دشوار است.قاضی تصمیم داشت پرسپولیس را ترك كند اما معلوم نیست كه دایی جلوی او را بگیرد یا نه.

همچنین از آنجایی كه هنوز دایی لیست خریدی به رویانیان نداده درباره نفرات جدید نمی توان حرفی زد مگر پرسپولیسی های راه آهن .بعید نیست دایی بازیكنانی مثل بهادر عبدی،حمیدرضا علی عسگری و حتی سامان آقازمانی را به پرسپولیس برگرداند و حتی مجتبی شیری را هم بخو اهد كه باید دید در روزهای آینده از این حیث چه اتفاقاتی خواهد افتاد.نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

جدیدترین مقالات

◄ گدایی کردن در حیوان شما
◄ عقیم سازی
◄ جوش در سگ ها
◄ ورزش دادن گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ کتامین
◄ كتاب(7)
◄ چه مواد غذایی برای سگ مفید است؟
◄ چگونگي نصب برنامه و ورود به برنامه
◄ فيبر ها
◄ انتخاب اسم برای سگ نر
◄ حالا من چی کار کنم ؟
◄ گربه های ناز نازی
◄ German Shorthaired Pointer
◄ فروش گربه پرشین کت
◄ فصل چهارم
◄ گربه و نازایی ! توهم یا واقعیت؟
◄ مهناز افشار و دلفین
◄ British Shorthairs
◄ ماهي و ماهي خور
◄ شباهت حيوانات
◄ مجسه هایی از حیوانات ساخته شده با روزنامه
◄ Dog Fashion
◄ دکتر هومن و جراید
◄ انگل های داخلی در سگ ها
◄ معرفی دکتر شیری
◄ iهیولا ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ پرورش لارو آناباتوئیدها (ترجمه)
◄ Metynnis Fasciatus
◄ شارک دم قرمز - Red Tailed Shark
◄ اپیلاتی دهان آتشی - firemouth epiplaty
◄ اطلاعات عمومی خانواده سیکلیده ها 2
◄ دراگون – Dragon
◄ مارماهی الکتریکی - electrophorus electricus
◄ سیچلاید های افریقایی
◄ اسب دریایی - Hippocampus
◄ جلبک ها اکواریوم های اب شیرین
◄ بخاری آکواریوم - Aquarium Heater
◄ انجماد اسپرم - How To Glaciation spermatozoon
◄ رفتار درماني براي سگها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ تغذیه ایگوانا
◄ قیمت روز خودرو
◄ سگ پیتبول
◄ شی هوا هوا
◄ Belgian Sheepdog
◄ پیشینه سالوکی (تازی)
◄ رژیم غذایی مناسب برای مقابله با سوءهاضمه در اسب (ترجمه)
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از سگ
◄ آموزش استفاده از جعبه خاک به خرگوش
◄ ایورمکتین در سگ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ تراریوم برای خزندگان
◄ غدای بچه گربه
◄ یازده سال اسارت سگ
◄ حقوق حیوانات از ۱۴ قرن قبل در اسلام مطرح شده است
◄ سگ در ایران باستان
◄ رفتار شناسي در حيوانات
◄ مردی که سگ همسایه اش را خورد+عکس
◄ Z
◄ بیضه ها
◄ انگل ژيارديا (اين تک سلولي خطرناک)
◄ "وگانیسم"
◄ عمر حیوانات چقدر است
◄ نگهداری از رتیل اوسامبارا بابون
◄ یوزپلنگ
◄ خرگوش به عنوان حیوان خانگی
◄ درماتوفیتوز (Dermatophytosis)
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ انواع مسمومیت های شیمیایی و غذایی در سگ
◄ حیوانات در برف
◄ زشت‌ترین سگ دنیا»
◄ پیراهنی برای عاشقان گربه
◄ نی نی های بامزه در لباس حیوانات
◄ پرشین پت نماینده انحصاری فربیلا در ایران
◄ چرا سگ ها به دنیال دم خود میگردند
◄ | German Wirehaired Pointer
◄ Redbone Coonhound
◄ Chinook
dram film izle