پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • مجسه هایی از حیوانات ساخته شده با روزنامه ◄ مجسه هایی از حیوانات ساخته شده با روزنامه
    مجسمه های واقعی از حیوانات ساخته شده از لایه های روزنامه های بازیافتی. حیوانات روزنامه - مجسمه های کاغذی ساخته شده توسط Hitotsuyama Studio.
 • آثار هنری رنگارنگ سه بعدی ◄ آثار هنری رنگارنگ سه بعدی
    آثار هنری رنگارنگ سه بعدی ساخته شده از هزاران نوار کاغذی رول شده، شکل گرفته و با دقت چیده شده است. Paper Strips Art ایجاد شده توسط هنرمند quilling کاغذ Rebekah Jenkins دارای پرتره های سه بعدی از گربه ها، سگ ها، خفاش ها، شیرها و دیگر حیوانات زیبا است.
 • ظرف نودل شبیه سگ ◄ ظرف نودل شبیه سگ
    لیوان ناز طراحی شده برای خوردن نودل رامن شبیه سگ کوچک شیبا اینو است. لیوان نودل شیبا اینو رامن دست ساز از سرامیک توسط تتسویا ایشیدا.
 • گیتار گودزیلا ◄ گیتار گودزیلا
    گیتار الکتریک جالبی که شبیه هیولای دریایی گودزیلا بنفش نمادین از فیلم‌های محبوب طراحی شده است. نسخه محدود گیتار الکتریک گودزیلا شکل ساخت شرکت ژاپنی. گیتار گودزیلا با چراغ های LED بنفش یکپارچه با قیمت 5550000 ین.
 • کوله پشتی مگسی ◄ کوله پشتی مگسی
    کوله پشتی غیرمعمولی که شبیه مگس غول پیکر با بال های سبز است. کوله پشتی مگس شکل خلاقانه با الهام از حشرات که توسط KrukruStudio از چرم مشکی درست شده درست به موقع برای هالووین. مگس غول پیکر را به پشت بپوش!
 • اسباب بازی های غول پیکر و حیوانات شکم پر ۲ ◄ اسباب بازی های غول پیکر و حیوانات شکم پر ۲
    نمایشگاه هنری Dushi اثر هنرمند هلندی Florentijn Hofman متشکل از اسباب‌بازی‌های غول‌پیکر و حیوانات عروسکی است که مطمئناً لبخندی بر لبان شما خواهد آورد.
 • کیسه های خلاقانه ◄ کیسه های خلاقانه
    کیسه‌های خرید خلاقانه تصاویری از گربه‌ها و سگ‌های شایان ستایش را در بند دارند. کیسه های خرید Pet Leash و بسته بندی منحصر به فرد طراحی شده توسط Yuelan Liu برای سری محصولات "Buddies" که برای گربه ها و سگ ها ایجاد شده است. کیف خرید خود را به پیاده روی ببرید!
 • اثاری هنری با گربه ◄ اثاری هنری با گربه
    هنرمند روسی سوتلانا پترووا گربه چاق شایان ستایش زرتشت خود را در نقاشی های معروف قرار می دهد. هدف از این پروژه فوق العاده استفاده از گربه ها برای بهبود هنر کلاسیک است.
 • اثار هنری با برگ ◄ اثار هنری با برگ
    هیروتاکا هاماساکی، معلم دبیرستان ژاپنی، از برگ های ریخته شده و شکوفه های گیلاس آثار هنری موقت می سازد. لند آرت زیبا با استفاده از برگ های زرد و قرمز در نارا، ژاپن ساخته شده است
 • لامپ شبیه زنبور ◄ لامپ شبیه زنبور
    حشرات Steampunk از قطعات بازیافتی ساعت و لامپ های قدیمی ایجاد شده اند. لامپ‌ها و قطعات ساعت قدیمی به قطعات هنری پوشیدنی اصلی تبدیل شدند. سنجاق سینه لامپ بامبلبی Steampunk دست ساز توسط Denise Humphrey.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 10) / 29206    |     صفحه 1 از 2921
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,10

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری


نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

فال روزانه 12 / 04 / 1393

فال روزانه 12 / 04 / 1393
فروردین

امروز باید با هوشیاری کامل مراقب همه جزئیات مسایل باشید و بیشتر از اینکه برای خود تماشاچی جمع کنید، بر واقعیت ها و رویدادهای اصلی زندگی  تمرکز کنید. پیش از اینکه بیرون بروید و در جمع ظاهر شوید، همه اطلاعات و ذهنیات خود را کنترل کنید. باید همه چیز درست و در جای خود باشند و اگر رویداد ناخواسته ای رخ داد، با صبوری آن را تحمل کنید تا بگذرد و تمام شود. برای انجام کارهای خود بهتر است از همکاری اطرافیان کمک بگیرید. امروز با اینکه خودتان هم دوست ندارید، اما دایم در حال غر زدن هستید و نمی توانید با شریک عاطفی خود رابطه خوبی برقرار کنید.

اردیبشهت

اگر فردی به کمک شما نیاز دارد حتما پیشنهاد همکاری به او بدهید. اما بدون دعوت به جایی وارد نشوید یا در کاری که از شما تقاضایی نشده است، دخالتی نکنید. شاید شما راهکارهای بسیاری در ذهن خود داشته باشید اما  دلیلی وجود ندارد تا در جایی که استقبالی از آن نمی شود، آنها را مطرح کنید. دهان خود را بسته نگه دارید و هر جایی هر حرفی را به زبان نیاورید. منفعت شما در این است که ایده های خود را به زبان نیاورید. امروز در مسایل احساسی کمی تنش و بی حوصلگی را احساس خواهید کرد. اگر دوست دارید به شریک عاطفیتان حرفی بزنید، بسیار نرم و آرام این کار را انجام دهید. اگر فکر می کنید او با تصویرهای ذهنی شما یکی نیست، شخصیت او را زیر سوال نبرید.

خرداد

خوش بین بودن بسیار عالی است اما باید مراقب باشید که هیجان زیاد و واکنش های سریع می تواند نتیجه منفی در بر داشته باشد. بهترین روش برای بیان دیدگاه ها یا گفتن حرف ها این است که آهسته و شمرده آنها را بیان کنید تا اطرافیان بتوانند به درستی منظور شما را دریافت کنند. امروز احتمال اینکه نتوانید در رابطه عاشقانه و احساسی خود خوب ظاهر شوید، بسیار زیاد است. ممکن است هنگام بیان کردن حرف های خود به معشوق، ممکن است لحن نادرستی داشته باشد. اگر مجرد هستید نیز برای آشنایی با فرد جدید به هیچ وجه روز مناسبی نیست و بهتر است اجازه دهید تا چند روز دیگر این انرژی های منفی از ستاره شما برداشته شود.

تیر

امروز بیشتر روی پوشاندن واقعیت ها تمرکز دارید و می خواهید حواشی ها را تا حد امکان مخفی کنید. اما پیش از اینکه در جمعی حاضر شوید، همه اطلاعات و دانش خود را چک کنید و مطمئن شوید کاری نمی کنید یا حرفی نمی زنید که بعدها بخواهد برای شما دردسر بسازد. اگر کسی شروع به غیب از فرد غایبی کرد، سعی کنید آنها را نشوید یا در آن جمع حاضر نباشید. این حرف ها فقط دیدگاه شما را به آن فرد عوض می کند و بخش بزرگی از آن واقعیت ندارد. اجازه ندهید داستان های ساختگی دیگران دیدگاه شما به اطرافیان را تغییر دهد. در مورد مسایل عاطفی نیز ممکن است نتوانید خیلی آرام و بی بحث با عشقتان حرف بزنید. هر دو شما بسیار مستعد عصبانی شدن هستید و بهترین کار این است از یکدیگر دوری کنید.
 
مرداد

به هیچ عنوان دوست ندارید سردسته گروهی از مردم باشید و بخواهید بلندگوی حرف های آنها باشید. اما امروز این اتفاق روی می دهد. حرف هایی را در جمعی بیان می کنید که حرف دل بسیاری از حاضرین است و همین موجب می شود تا پیرو شما شوند و در آن جلسه خاص، همه جانبه پشتیبان شما خواهند شد. شاید تاکنون شهامت این کار را نداشته اید، اما امروز می توانید واقعیت ها و برنامه های خود را به زبان بیاورید. در مورد مسایل عاشقانه اما تاحدی عصبانی و هیجان زده هستید و نمی توانید با شریک عاطفی خود رابطه درستی برقرار کنید. هر حرفی می تواند به بحث منجر شود.
 
شهریور

چرا انرژی های خود را هدر می دهید؟ شما ایده های بسیار عالی در سر دارید و انرژی بسیاری در وجودتان جمع شده است. این نیروها به قدری زیاد هستند که حتی می توانید دنیا را با آن تغییر دهید. توان کاری زیاد و قدرت جذب احترام دیگران شما را به سمت موفقیت سوق می دهند. از این فرصت بهره بگیرید و برای پیشرفت هایی که مدت ها است در نظر دارید، استفاده کنید. جنبه کمال‌گرای شما بیش از هر زمان دیگر خود نمایی می کند و دایم با خود می گویید: یک شهریوری از عهده هرکاری بر می آید. همین باعث می شود تا در روابط احساسی خود از موضع قدرت ظاهر شوید و اطرافیان را نصیحت کنید. البته این نطق و سخنرانی در کنار عشقتان خاموش می شود.

مهر

امروز  بسیار مستعد عصبانیت و خشمگین شدن هستید، بهتر است با صبر زیاد و مته به خشخاش نگذاشتن بیهوده، خود را آزار ندهید و محیط اطراف خود را نیز پر استرس نکنید. اتفاقا برعکس انرژی ها، دوستان خود را برای ناهار دعوت کنید و در کنار یکدیگر با حرف زدن در مورد مسایل خوب و مثبت، لحظه های شادی را تجربه کنید. اگر تا اندازه ای بی حوصله و گرفته هستید، شاید بهتر باشد با شریک عاطفی خود بحث نکنید و بیهوده اعصاب خودتان را خرد نکنید. بهتر است ذهن خود را از منفی ها پاک کنید و از عشقتان نیز دوری کنید تا امروز تمام شود.

آبان

امروز بهتر است نقاب مرموز بودن را از صورت خود بردارید و به فردی که دوست دارید، نزیدک شوید و با ارتباط برقرار کنید. اگر در محل کار یا دانشگاه یا هر اجتماع دیگری، دوست دارید در یک گروه ویژه وارد بشوید و با آنها دوستی را آغاز کنید، امروز این فرصت و شهامت را دارید. اگر در حال حاضر در رابطه عاشقانه یا احساسی قرار دارید، شاید نتوانید با هم ارتباط خوبی برقرار کنید. بهتر است کمی صبور باشید و در مقابل هر رفتاری واکنش تند از خود نشان ندهید. بگذارید انرژی های منفی امروز برطرف شوند تا شما دوباره رابطه عادی خود را تجربه کنید.

آذر

اینکه همیشه منصفانه و عادلانه رفتار کنید، بسیار خوب است اما گاهی هم باید شرایط خود را نیز در نظر بگیرید. هنگامی که اطرافیان می خواهند نظرات خود را به شما تحمیل کنند، باید سعی کنید بر موضع خود استوار باشید و از آن دفاع کنید. لازم نیست با همه موافقت کنید تا مبادا از شما ناراحت شوند. گاهی باید خودتان باشید و به خوش آمدن یا نیامدن دیگران هم اهمیتی ندهید. آینده هرگز قابل پیش بینی نیست و نمی توانید برای آن برنامه ریزی کنید. این مساله در مورد رابطه عاشقانه شما مصداق دارد. نمی توانید  بفهمید که این رابطه آیا آینده خوبی دارد یا نه. اما می توانید در حال حاضر آن را با سکوت و آرامش پیش ببرید. انرژی های امروز خیلی خوب نیستند و بهتر است با عشقتان وارد بحث نشوید.

دی

در برقراری ارتباط با دیگران خیلی راحت نیستید و انرژی ها هم با شما یاری نمی کنند و نمی توانید فرصت های خوبی داشته باشید. اگر حرفی یا ایده ای دارید که می خواهید مطرح کنید، آن را بیان کنید. شاید با مخالفت دیگران مواجه شودی اما صبور باشید و از موضع خود هم کوتاه نیایید. اگر تصور می کنید کاری درست است، آن را انجام دهید. در رابطه عاشقانه خود بهتر است خیلی با عشقتان درگیر نشوید و بیهوده با هم وارد بحث نشوید. انرژی های امروز امکان ناراحتی میان شما را زیاد کرده اند، اما با صبوری می توانید این مسایل را برطرف کنید.

بهمن

اگر ایده های زیادی در سر دارید و می خواهید آنها را مطرح کنید. یا می خواهید تغییراتی در زندگی ایجاد کنید؟ هر چه هست بهتر است از گذشته ها الهام بگیرید. اشتباهات قبل را نیز تکرار نکنید. در کارهای خود ایده پردازی کنید و از اینکه آنها را با اطرفیان در میان می گذارید هیچ هراسی نداشته باشید. در رابطه عاشقانه شما بسیار دوست دارید به ثبات فکری و ارتباطی برسید. اما امکان دارد با فرد موردعلاقه تان بحث کوچکی داشته باشید. خیلی در این مساله غرق نشوید و بگذارید امروز تمام شود و این انرژی های منفی از رابطه شما برداشته شوند.

اسفند

امروز می توانید از فرصت های بسیار خوبی که برایتان پیش می آید استفاده کنید. می توانید ایده های خود را بیان کنید و خیلی هم سرسختانه از آنها دفاع کنید. فرصت های خوبی برای استراحت و تجربه لحظه های خوب برای شما وجود دارد. در رابطه عاشقانه خود اما شاید نتوانید به راحتی حرف های خود را بیان کنید. نمی توانید احساسات خود را به زبان بیاورید. اجازه دهید امروز بگذرد و تمام شود.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

جدیدترین مقالات

◄ گدایی کردن در حیوان شما
◄ عقیم سازی
◄ جوش در سگ ها
◄ ورزش دادن گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ کتامین
◄ كتاب(7)
◄ چه مواد غذایی برای سگ مفید است؟
◄ چگونگي نصب برنامه و ورود به برنامه
◄ فيبر ها
◄ انتخاب اسم برای سگ نر
◄ حالا من چی کار کنم ؟
◄ گربه های ناز نازی
◄ German Shorthaired Pointer
◄ فروش گربه پرشین کت
◄ فصل چهارم
◄ گربه و نازایی ! توهم یا واقعیت؟
◄ مهناز افشار و دلفین
◄ British Shorthairs
◄ ماهي و ماهي خور
◄ شباهت حيوانات
◄ مجسه هایی از حیوانات ساخته شده با روزنامه
◄ Dog Fashion
◄ دکتر هومن و جراید
◄ انگل های داخلی در سگ ها
◄ معرفی دکتر شیری
◄ iهیولا ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ پرورش لارو آناباتوئیدها (ترجمه)
◄ Metynnis Fasciatus
◄ شارک دم قرمز - Red Tailed Shark
◄ اپیلاتی دهان آتشی - firemouth epiplaty
◄ اطلاعات عمومی خانواده سیکلیده ها 2
◄ دراگون – Dragon
◄ مارماهی الکتریکی - electrophorus electricus
◄ سیچلاید های افریقایی
◄ اسب دریایی - Hippocampus
◄ جلبک ها اکواریوم های اب شیرین
◄ بخاری آکواریوم - Aquarium Heater
◄ انجماد اسپرم - How To Glaciation spermatozoon
◄ رفتار درماني براي سگها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ تغذیه ایگوانا
◄ قیمت روز خودرو
◄ سگ پیتبول
◄ شی هوا هوا
◄ Belgian Sheepdog
◄ پیشینه سالوکی (تازی)
◄ رژیم غذایی مناسب برای مقابله با سوءهاضمه در اسب (ترجمه)
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از سگ
◄ آموزش استفاده از جعبه خاک به خرگوش
◄ ایورمکتین در سگ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ تراریوم برای خزندگان
◄ غدای بچه گربه
◄ یازده سال اسارت سگ
◄ حقوق حیوانات از ۱۴ قرن قبل در اسلام مطرح شده است
◄ سگ در ایران باستان
◄ رفتار شناسي در حيوانات
◄ مردی که سگ همسایه اش را خورد+عکس
◄ Z
◄ بیضه ها
◄ انگل ژيارديا (اين تک سلولي خطرناک)
◄ "وگانیسم"
◄ عمر حیوانات چقدر است
◄ نگهداری از رتیل اوسامبارا بابون
◄ یوزپلنگ
◄ خرگوش به عنوان حیوان خانگی
◄ درماتوفیتوز (Dermatophytosis)
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ انواع مسمومیت های شیمیایی و غذایی در سگ
◄ حیوانات در برف
◄ زشت‌ترین سگ دنیا»
◄ پیراهنی برای عاشقان گربه
◄ نی نی های بامزه در لباس حیوانات
◄ پرشین پت نماینده انحصاری فربیلا در ایران
◄ چرا سگ ها به دنیال دم خود میگردند
◄ | German Wirehaired Pointer
◄ Redbone Coonhound
◄ Chinook
dram film izle