خطر ناک ترین موجودات دنیا از شماره ی ده تا یک

کوسه‌ها از خطرناک‌ترین جانوارن آبزی محسوب می شوند. حدود 400 نوع کوسه وجود داشته که از نظر اندازه و وزن دامنه گسترده‌ای را شامل می شوند. دندان‌های ردیفی کوسه‌ها به طور دائمی در حال رشد بوده و در صورت از دست دادن تعدادی از آنها هنگام شکار، دندان‌های جدید جایگزین خواهند شد. تیزی دندان و قدرت آرواره‌ کوسه‌های بزرگ مانند کوسه سفید تا اندازه‌ای است که به راحتی می توانند در سخت‌ترین مواد نفوذ کنند.
شماره ی 9:
خطر ناک ترین موجودات دنیا از شماره ی ده تا یک

بر خلاف ظاهر زیبا و آسیب پذیر عروس‌های دریایی، این جانوارن از جمله خطرناک‌ترین حیوانات جهان محسوب می شوند. شاخک‌های سمی، اسلحه مخوف عروس دریایی بوده و زهر آن در میان خطرناک‌ترین نمونه‌های جهان قرار دارد. زهر عروس دریایی می تواند سیستم عصبی و یا سیستم خونی بدن انسان را تحت تاثیر قرار دهد و اگر اقدام‌های درمانی در زمان لازم صورت نگیرد می تواند به مرگ منجر شود. حدود 3 هزار گونه عروس دریایی در جهان وجود دارد که از اندازه‌های مختلفی برخوردار هستند. اگرچه به طور معمول عروس‌های دریایی کوچک هستند، اما تعداد کمی از آنها حتی به وزن 200 کیلوگرم نیز می رسند.
شماره ی 8:

خطر ناک ترین موجودات دنیا از شماره ی ده تا یک

شاید در نگاه نخست حضور این جانوران به ظاهر آرام در لیست خطرناک‌ترین حیوانات موجب شگفتی شود، اما اسب‌های آبی می توانند به یکی از مرگبارترین حیوانات جهان مبدل شوند. اندازه اسب‌های آبی با توجه به گونه و سن متفاوت بوده اما به راحتی به وزن 3 هزار و 500 کیلوگرم می رسند. اسب‌های آبی از طبیعت بی ثباتی برخوردار بوده و شناگران نیرومندی هستند. این جانوارن می توانند سوراخ‌های بینی خود را زیر آب بسته نگه داشته و نفس خود را تا 30 دقیقه حبس کنند. تنها حیوانی که می تواند
اسب
آبی را شکار کند، شیرها هستند که البته هیچ گاه گزینه نخست شکار محسوب نمی شوند
شماره ی 7:
خطر ناک ترین موجودات دنیا از شماره ی ده تا یک
فیل‌ها بزرگترین جانوارن ساکن خشکی هستند و البته از خطرناک‌ترین حیوانات سیاره زمین نیز محسوب می شوند. وزن این جانور می تواند به 5 هزار و 500 کیلوگرم برسد. در گذشته پادشاهان بر پشت فیل سوار می شدند تا برتری و جایگاه رفیع خود را نشان دهند. یک فیل عصبانی می تواند به کابوسی برای انسان مبدل شود زیرا این حیوان از ظرفیت‌های نیرو، اندازه و وزن خود به خوبی آگاه است. همچنین، خرطوم و عاج فیل‌ها می توانند به سلاح‌های مرگباری در خدمت این حیوان مبدل شوند.

شماره ی 6:
خطر ناک ترین موجودات دنیا از شماره ی ده تا یک
یکی از مرگبارترین و بی رحم‌ترین شکارچایان آبی، تمساح‌ها هستند. وزن یک تمساح بالغ می تواند به یک هزار و 200 کیلوگرم برسد و به طور میانگین دارای 64 تا 70 دندان هستند. این دندان‌ها به همراه آرواره بسیار نیرومند تمساح فرار از چنگ این حیوان را تقریبا غیر ممکن می کنند. تمساح‌ها یکی از قدیمی‌ترین شکارچیان سیاره زمین محسوب می شوند و به نوعی آنها را دایناسورهای زنده می دانند. با توجه به افزایش جمعیت جهان، میزان مواجه این حیوان با انسان به طور هشدار دهنده‌ای رو به افزایش است.
شماره ی 5:
خطر ناک ترین موجودات دنیا از شماره ی ده تا یک
شیر عنوان سلطان جنگل را یدک می کشد و به واسطه زندگی گروهی و طبیعت جنگجوی خود، هیچ شکارچی دیگری به این حیوان حمله نمی کند. شیرها از بدنی نیرومند و سرعت بالا بهره می برند و هنگام کمبود غذا برای حمله به حیوانات بزرگی مانند زرافه نیز تردید به خود راه نمی دهند. وزن شیرهای بالغ می تواند به 350 کیلوگرم برسد و به عنوان سومین گربه‌سان بزرگ جهان شناخته می شوند.

شماره ی 4:
خطر ناک ترین موجودات دنیا از شماره ی ده تا یک

عقرب‌ها از جمله مقاوم‌ترین حیوانات جهان محسوب می شوند که می توانند گرمای 55 درجه سانتیگراد را تحمل کرده، در سردترین مناطق جهان زندگی کنند، نفس خود را برای سه روز حبس کنند، به مدت تقریبا یک سال غذایی نخورند و البته در برخی گونه‌ها با سمی بسیار کشنده و خطرناک مسلح شده‌اند. عقرب‌ها تقریبا طی 400 میلیون سال بدون تغییر باقی مانده‌اند. حدود یک هزار و 752 گونه عقرب در سراسر جهان وجود دارند.

شماره ی 3:

خطر ناک ترین موجودات دنیا از شماره ی ده تا یک
تقریبا تمامی مارهای جهان به عنوان حیواناتی مرگبار و خطرناک شناخته می شوند. حدود 2 هزار و 700 گونه
مار
در سراسر جهان زندگی می کنند و از نظر نوع حمله به دو دسته سمی که با زهر شکار می کنند و غیر سمی که از تاکتیک خفه کردن شکار خود استفاده می کنند، تقسیم می شوند. سم مارها می تواند بر سیستم عصبی و یا سیستم خونی بدن اثرگذار باشد. اندازه و وزن مارهای سمی نیز با توجه به نوع گونه متفاوت بوده و از یک تا 42 فوت را شامل می شود.

شماره ی 2:
خطر ناک ترین موجودات دنیا از شماره ی ده تا یک
شاید خنده‌دار به نظر برسد، اما پشه‌ها را می توان خطرناک‌ترین موجودات سیاره زمین دانست. این حشران بر خلاف اندازه کوچک خود، یک ماشین کشتار محسوب شده و به سرعت می توانند موجب انتقال بیماری‌های مختلف شوند. تنها یک نیش کوچک می تواند به یک بیماری مرگبار منجر شود.
شماره ی 1:
نفس ها تو سینه حبس شده...
همه میخوان بدونن شماره ی یک ما کیه...
مطمئنین ک امادگی شنیدنش رو دارین؟
اگه اره برید پایین
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
امید وارم اماده باشی...
پس مطمئنی ک میخوای بدونی؟
باشه ببرو پایین
.
.
.
.
.
.
.
.
انسان!!!!
بله...
شماره ی یک انسانه...
اشرف مخلوقات....
دیگه من حرفی ندارم....!!!!