پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • 10 علامت خطرناک در سگ ها ◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
    هنگامی که سگی را به‌عنوان عضوی از خانواده خود می‌پذیرید، باید برای سلامت، آسایش و امنیت او تمام تلاش خود را بکنید. علاوه بر واکسیناسیون و معاینات دوره‌ای موارد دیگری نیز هستند که باید به آنها توجه کنید. پیش ازینکه سگ بسیار بیمار شده و حال وخیمی پیدا کند، باید باتوجه به نشانه‌هایی که از خود بروز می‌دهد متوجه مشکل شده و به دامپزشک مراجعه کنید. به این 10 علامت هشداردهنده توجه کنید و با دیدن آنها با دامپزشک مشورت نمایید:
 • استرس در سگ ها را کمتر کنید ◄ استرس در سگ ها را کمتر کنید
    درست همانطور که انسان ها از استرس رنج می برند، حیوانات خانگی نیز ممکن است با این عارضه دست به گریبان باشند. سیستم عصبی حیوان خانگی شما مستعد تنزل زیست محیطی و ارتباطی است، درست مثل شما. در واقع، وقوع استرس در سگ شایع تر از آن چیزی است که ممکن است تصور کنید. حتی بدتر از آن، استرس می تواند سلامت سگ را به خطر بیاندازد. سگ ها می توانند به دلایلی از جمله موارد زیر احساس استرس داشته باشند:
 • آمبیازیس در سگ ها ◄ آمبیازیس در سگ ها
    آمبیازیس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس عفونت انگلی است که توسط یک ارگانیزم سلولی شناخته شده به نام آمیب ایجاد می شود. این عفونت می تواند بر روی بدن انسان ها، سگ ها و گربه ها تاثیر بگذارد. این بیماری بیشتر در مناطق گرمسیری دیده می شود و در آمریکای شمالی بیشتر شیوع دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت بیشتر در مورد نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • مقابله و درمان خارش پوست سگ ◄ مقابله و درمان خارش پوست سگ
    اگر سگ تان خارش پوستی دارد، این نشانه خوبی نیست. در واقع، خارش پوست، یکی از دلایلی است که موجب می شود صاحبان حیوانات خانگی آن ها را نزد دامپزشک ببرند. به عقیده عموم مردم، خارش دائمی پوست سگ نشانه از وجود کک در بدن حیوان است. اما علل دیگری برای این خارش وجود دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد روش های خانگی برای مقابله و درمان خارش پوست سگ صحبت می کنیم.
 • 10 حسی که سگ ها می فهمند ◄ 10 حسی که سگ ها می فهمند
    احساس سگ ها درباره انسان چیست؟ آنها چه چیزهایی را از رفتار شما احساس می کنند. شاید برایتان جالب باشد بدانید که سگ ها موارد بسیاری، از احوالات شما را حس می کنند. اگر از دوست داران حیوانات خانگی هستید؛ این مطلب جالب پیام سلامت را از دست ندهید.
 • ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها ◄ ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها
    بیمار شدن سگ ها، درست مثل انسان ها، بخشی از واقعیت زندگی است. دیدن یک سگ بیمار برای دوستداران حیوانات و صاحب سگ آزاردهنده و دلخراش است. در این مطلب پیام سلامت به بازگویی ده نشانه بیمار شدن سگ ها اشاره می کنیم.
 • خواص سرکه سیب برای سگ ها ◄ خواص سرکه سیب برای سگ ها
    خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان در طول دهه گذشته، محصولی که توانسته است جایگاه ویژه ای بین اقشار مختلف جامعه پیدا کند سرکه سیب است. این نوع سرکه خواص بیشماری برای بدن دارد. البته خواص سرکه سیب فقط مخصوص انسان نیست. حتی سگ ها نیز می توانند از خواص این ماده شگفت انگیز بهره مند شوند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان صحبت می کنیم.
 • التهاب چشم در سگ ها ◄ التهاب چشم در سگ ها
    ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان وجود التهاب در چشم حیوانات خانگی مانند سگ ها، باعث قرمزی چشم می شود. این التهاب ممکن است به علل مختلفی، از جمله خونریزی بیش از حد در پلک ها یا پارگی عروق خونی در چشم رخ دهد. این اتفاق زمانی می افتد که عروق در واکنش به عوامل خارجی یا داخلی دچار التهاب یا تجمع خون می شوند. در ادامه این مقاله مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد علل، نشانه ها و روش های درمان التهاب چشم در سگ ها صحبت کنیم. شرایطی که در این مقاله پزشکی توصیف می شود، می تواند هم بر روی سگ ها و هم بر روی گربه ها تاثیر بگذارد.
 • پنوموتوراکس در سگ ها ◄ پنوموتوراکس در سگ ها
    پنوموتوراکس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان پنوموتوراکس واژه پزشکی برای توصیف انباشت هوا در فضایی پلور (ناحیه بین دیواره قفسه سینه و ریه) است. این بیماری به ۴ دسته تروماتیک، خود به خودی، بسته و یا باز تقسیم می شود. هم سگ ها و هم گربه ها حساس به پنوموتوراکس هستند. اعتقاد بر این است که سگ های بزرگ و کثیف مانند سگ های هندی، بیشتر به پنوموتوراکس خود به خودی حساس هستند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، علل و روش های درمان پنوموتوراکس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • کمپیلوباکتریوز در سگ ها ◄ کمپیلوباکتریوز در سگ ها
    اگر اهل نگهداری از حیوانات خانگی هستید و سگ در خانه نگه می دارید، حتما ادامه این مطلب مجله پیام سلامت را با موضوع معرفی نشانه ها، علل و درمان عفونت باکتریایی کمپیلوباکتریوز در سگ ها بخوانید. کمپیلوباکتریوز عفونت باکتریایی شایع در توله سگ های جوان تر از شش ماه است. باکتری که باعث بیماری می شود حتی در روده (دستگاه گوارش) سگ های سالم و دیگر پستانداران نیز یافت می شود. حدود ۴۹ درصد از سگ ها، کمپیلوباکتریوز را در بدن دارند و حمل می کنند. این حیوانات قادرند که بیماری را از طریق مدفوع خود، در معرض تماس با دیگر حیوانات قرار داده و آن ها را آلوده کنند.
 • imha در سگ ها ◄ imha در سگ ها
    کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها از علائم تا روش های درمان سیستم ایمنی بدن یک سگ، از مجموعه سلول های اختصاصی، پروتئین، بافت ها و اندام ها تشکیل شده که همه آنها یک سیستم دفاعی جامع علیه انواع عفونت ها، از جمله عفونت های باکتریایی، قارچی، انگلی و ویروسی هستند. آنتی بادی ها پروتئین هایی هستند که توسط سلول های خاصی در سیستم ایمنی ترشح می شوند. این مواد به مواد خارجی که به عنوان آنتی ژن شناخته می شوند، متصل شده و آن ها را دفع می کنند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها صحبت کنیم.
 • مسمومیت در سگ ها ◄ مسمومیت در سگ ها
    مسمومیت با شکلات در سگ ها ؛ علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان سگ ها برای خوردن چیزهایی که برایشان مضر است گاها حریص هستند. این قانون به خصوص در مورد توله سگ ها صادق است. همچنین، سگ ها حس بوی خوبی دارند، و برایشان پیدا کردن چیزهایی که پنهان می کنید مثل شکلات، مانند آب خوردن است. اما شکلات می تواند یک ترکیب خطرناک با قابلیت ایجاد مسمومیت باشد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان مسمومیت با شکلات در سگ ها صحبت می کنیم.
 • ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ ◄ ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ
   
 • حیوانات ساخته روزنامه ◄ حیوانات ساخته روزنامه
   
 • هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک ◄ هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک
   
 • ماسک های کله گنده با طرح گربه ◄ ماسک های کله گنده با طرح گربه
   
 • باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ ◄ باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ
   
 • حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه ◄ حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه
    تهوع صبح حیوانات بعد از شب
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29022    |     صفحه 1 از 1613
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

10 حسی که سگ ها می فهمند

10 حسی که سگ ها می فهمند
احساس سگ ها درباره انسان چیست؟ آنها چه چیزهایی را از رفتار شما احساس می کنند. شاید برایتان جالب باشد بدانید که سگ ها موارد بسیاری، از احوالات شما را حس می کنند. اگر از دوست داران حیوانات خانگی هستید؛ این مطلب جالب پیام سلامت را از دست ندهید.


سگ ها به شدت بصری هستند. و بیشتر رابطه خود را با محیط از طریق چشم برقرار می کنند. اما نمی دانیم چقدر به این موضوع باور دارید که حس ششم در سگ ها بسیار قوی است. آن ها از طریق حس ششم خود می توانند حتی نیازهای عاطفی انسان را نیز درک کنند. و به همین دلیل است که سگ ها غالبا به دوستان خوبی برای صاحبانشان تبدیل می شوند.

یک سگ معمولا بهتر از یک انسان می تواند نیازهای عاطفی شما را درک کند. چرا که بدون نیاز به پرسش و گفتن یک کلمه، و تنها از طریق حس ششم می تواند استرس، غم، شادی، هیجان و هرگونه حالت عاطفی را در شما حس کند. و همچنین می تواند به خوبی به نیازهای عاطفی انسان پاسخ دهد. به همین دلیل است که گاهی برای ارفاد دارای مشکلات روحی و عاطفی، نگهداری از یک سگ توصیه می شود.

علاوه بر این به نظر می رسد سگ ها قادر به شناسایی مشکلات جسمی و شرایط بحرانی در صاحبانشان هستند. حتما بارها گزارشاتی در روزنامه ها و تلویزیون درباره نجات فردی توسط سگش را خوانده اید. حتی بعضی زا سگ دقیقا برای این هدف و برای کمک درمانی به صاحبانشان تربیت شده و آموزش می بینند.

احساس سگ ها درباره انسان
احساس سگ ها درباره انسان
غم و غصه
وقتی شما غمگین هستید. سگ شما فورا آن را احساس می کند. طبق مطالعه ای که در سال ۲۰۱۶ در مجله انجمن سلطنتی زیست شناسی منتشر شد؛ سگ ها با تجزیه و تحلیل اطلاعاتی که از طریق بینایی و شنوایی به دست می آورند و تغییرات آن با حالت معمول، متوجه وضعیت حسی شما می شوند.

پیشنهاد می کنیم این مطالب را از دست ندهید:
رابطه بین فیلم های پورنوگرافی و عملکرد جنسی
آشنایی با غذاهایی که در رژیم لاغری نباید خورد
راه هایی برای کاهش وزن بدون رژیم لاغری
چرا زنان ژاپنی لاغر و جوان می مانند؟
۵ پوزیشن رابطه جنسی به کمک توپ پیلاتس
بهترین پوزیشن های رابطه جنسی
جالب است بدانید سگ ها می توانند این وضعیت را حتی اگر شما بخواهید آن را از اعضای خانواده یا او مخفی کنید؛ احساس کنند.

سگ ها احساس غم و اندوه شما را درک می کنند
سگ ها احساس غم و اندوه شما را درک می کنند
حتی ممکن است غمگین بودن شما روی سگ تان نیز موثر باشد. به طوری که از غم شما غمگین می شود. حتی ممکن است با اسباب بازی های خود بازی نکند. و از غذا خورد اجتناب کند.

یکی از عکس العمل های دیگر سگ در این شرایط غم انگیز، سکوت و خیره شدن از گوشه اتاق به صاحبش است. حتی ممکن است پیش پای شما دراز کشیده و به سر خود را به آرامی در دامان شما بگذارد. و اگر شما گریه کنید از دور اشک های شما را با زبانش می لیسد.

یک مطالعه که در سال ۲۰۱۲ در مجله حیوانات منتشر شده بیان می کند که پاسخ دیگر سگ به گریه و آه و ناله صاحبش، رفتار مطیع است.

سرطان و بیماری های دیگر
سگ ها می توانند انواع بیماری ها را در صاحبشان حس کنند. آن ها با بیش از ۲۲۰ میلیون گیرنده بویایی توانایی عجیب در حس کردن چنین موارد بسیار ژرفی دارند.

همچنین سگ ها در تشخیص ابتلا به سرطان معروف هستند. آن ها می توانند انواع سرطان از جمله سرطان پوست، سرطان پستان و سرطان مثانه را بو کشدیه و تشخیص دهند.

سک سرطان و بیماری های دیگر را در انسان تشخیص می دهند
سک سرطان و بیماری های دیگر را در انسان تشخیص می دهند
مطالعه ای در سال ۲۰۱۶ در مجله درمان های یکپارچه سرطان منتشر شد؛ که ابراز می دارد سگ آموزش دیده قادر به تشخیص سرطان پستان با ۸۸ درصد دقت و سرطان ریه با ۹۹ درصد دقت از طریق کمک گرفتن از نمونه های تنفسی است.

همچنین مطالعه دیگری در سال ۲۰۱۰ که در ژورنال شاخص های زیستی سرطان منتشر شده است. نشان می دهد که توانایی قوی بویایی سگ ها به آن ها کمک می کند تا ترکیبات آلی فرار (VOCs) را که نشانه سرطان مثانه هستند؛ تشخیص دهد.

در سال ۲۰۱۴ انجمن اورولوژی امریکا اعلام کرد گروهی از محققان ایتالیایی کشف کرده اند که سگ های بسیار آموزش دیده می توانند از طریق ترکیبات آلی فرار موجود در ادرار، سرطان پروستات را تشخیص دهند. در این مورد مطالعه دقت تشخیص ۹۸ درصد بود.

سگ ها همچنین می توانند فلج خواب که نوعی اختلال مغزی در چرخه خواب و بیداری است؛ تشخیص دهند. مطالعه ای که در سال ۲۰۱۳ در مجله Semergen منتشر شده. نشان می دهد که دو سگ آموزش دیده قادر به تشخیص ۱۱ مورد از ۱۲ بیمار مبتلا به حمله خواب با استفاده از نمونه عرق آن ها، هستند.

بارداری
سگ ها باردار بودن شما را تشخیص می دهند. دوست پشمالو شما بارداری شما را تشخیص می دهد. زنان بارداری که سگ دارند؛ قطعا متوجه تغییر رفتار او در دوران بارداری شان شده اند.

برخی از زنان گزارش می دهند که در دوران باردار سگ شان از آن ها بیشتر محافظت می کرده و با او مهربان تر بوده است. همچنین در مواردی گزارش شده که سگ صاحب باردارش را در طول دوران بارداری همیشه اسکورت می کرده است.

سگ شما در دوران بارداری با مالاندن پوزه اش به شکمتان و خرخر کردن، می خواهد توجه و محبتش را به شما و فرزندتان ارائه کند.

سگ ها باردار بودن انسان را تشخیص می دهند
سگ ها باردار بودن انسان را تشخیص می دهند
این تغییرات رفتار ناگهانی در سگ ناشی زا تشخیص او در تغییرات فیزیکی و رفتاری صاحبش و تغیر احتمالی در فضای خانه است.

تغییرات بارداری در شما ممکن است حیوان خانگی تان را ترسو و نگران کند.او ممکن است حس نادده گرفته شدن داشته باشد. از این رو بهتر است زمانی را رد طول روز به نوازش و ایجاد دوستی بیشتر با او بگذرانید. این کار باعث می شود او به تغییرات آینده در خانه و اضافه شدن عضو جدید واکنش مثبت نشان دهد.

همچنین داشتن سگ در طول بارداری فایده هایی نیز برای زنان دارد. از جمله اینکه مطالعه ای در سال ۲۰۱۲ که در مجله پلوس وان منتشر شد. نشان داد که زنانی که همراه سگ خود به پیاده روی می رفتند؛ تحرک بیشتری نسبت به زنان بدون سگ داشته اند.

زلزله یا زمین لرزه
اعتقاد بر این است که سگ ها می توانند قبل از وقوع زلزله وقوع آن را تشخیص دهند. این موضوع یک مورد فراطبیعی نیست. و دلیل آن حس شنوایی قوی سگ است. سگ ها می توانند صداهای تغییرات موجود در پوسته زمین را بشنوند و از طریق آن ها وقوع حوادث طبیعی از جمله زلزله را لحظاتی قبل از وقوع، پیش بینی کنند.

تشخیص زلزله توسط سگ ها
تشخیص زلزله توسط سگ ها
سگ ها قبل از وقوع زلزله شروع به زوزه کشدن می کنند. قدم می زنند و دور خود می چرخند. حتی ممکن است ترجیح دهند به صاحب خود نزدیک شده و در کنار او بمانند.

اگر شما در یک منطقه زلزله خیز هستید و سگ شما این علائم را نشان می دهد. می توانید آن ها را نادیده نگیرید. چرا که ممکن است حادثه ای طبیعی در راه باشد.

طوفان
چهارپایان معمولا قبل از رسیدن طوفان به منطقه شما آن را احساس می کنند. اگر سگ شما شروع به قدم زدن، نفس نفس زدن بیهوده و حرکات آشتفه (مشابه زمان ایجاد طوفان) می کند؛ در حالی که هوای بیرون ظاهرا خوب است. منتظر رسیدن طوفان به منطقه خود باشید.

سگ ها وقوع طوفان را تشخیص می دهند
سگ ها وقوع طوفان را تشخیص می دهند
سگ می تواند افت ناگهانی فشار هوا و تغییر در میان الکتریکی استاتیک را که باعث تغییرات آب و هوایی می شود؛ تشخیص دهد.

حس بویایی سگ بیش از ۱۰۰ برابر قوی تر از انسان است. از این رو می تواند تغییرات الکتریکی و غلظت شیمیایی موجود در هوا را تشخیص دهد.

همچنین حس شنوایی سگ قوی تر از انسان است و می تواند غرش طوفان را در مناطق اطراف تشخیص دهد.

در نهایت این ویژگی ها باعث می شود که سگ ها پیش از شما طوفان را تشخیص دهند.

قند خون پایین
افراد مبتلا به دیابت دارای بوی خاصی هستند. که البته این بو را فقط سگ ها احساس می کنند. در نتیجه سگ شما می تواند تغییرات میزان قند خون را در شما به خوبی حس کند. در حقیقت سگ شما قبل از اینکه خودتان حس کنید و یا آزمایش خون دهید. می تواند به شما درباره تغییر سطح قند خون تان هشدار دهد.

سگ ها تغییرات در سطح قند خون را تشخیص می دهند
سگ ها تغییرات در سطح قند خون را تشخیص می دهند
قند خون پایین موجب تغییر در ترکیبات آلی فرار در بدن انسان می شود؛ که سگ ها می توانند آن را استشمام کنند. این موضوع برای کسانی که دچار بیماری دیابت هستند اتفاق می افتد. طی مطالعه ای که در سال ۲۰۱۶ در مجله رماقبت های دیابت منتشر شد. نشان داده شد که سگ در تشخیص ایزوپرون (یک ماده طبیعی شیمیایی رایج در تنفس انسان که میزان قند خون را تخمین میزند) برای سگ از طریق بویایی نشانه ای از کاهش یا افزایش میزان قند خون است.

در این حالت سگ ها با ناله و یا لیست زدن دست صاحب خود ابراز اطلاع می کنند. بعضی از سگ های آموزش دیده در این مورد نیز، برای کمک به افراد وابسته به انسولین، وجود دارند. به این سگ ها سگ هشدار دهنده دیابت می گویند. طی طمالعه ای در سال ۲۰۱۳ در مجله پلوس وان، نشان داده شد که حضور این سگ ها در کنار بیماران دیابتی کمک فزاینده ای در حفظ سلامتی آن ها و ایمنی آن ها در برابر بیماری، دارد.

دشمنی و خصومت بین انسان ها
سگ متوجه می شود که صاحبشان نسبت به افراد دیگر چه حسی دارد. مواد شیمیایی مختلفی در پاسخ به افکار انسانف مانند، ترس، نفرت، دوست نداشتن و… منتشر می شود. و سگ این احساس را از طریق حس بویایی قوی خود، در میابد.

همچنین سگ به وسیله حس بینایی می تواند حرکات و زبان بدن شما را درک کند. و از این طریق نیز احساس شما نسبت به سایرین را بسنجد.

سگ متوجه می شود که صاحبشان نسبت به افراد دیگر چه حسی دارد.
سگ متوجه می شود که صاحبشان نسبت به افراد دیگر چه حسی دارد
در این حالت سگ واکنش های مختلفی نشان می دهد. از جمله پارس کردن و یا جهش به سمت طرف مقابل برای محافظت از شما. به طور کلی سگ ها تمایل زیادی به واکنش نشان دادن در مقابل افرادی که صاحبشان را تهدید می کنند؛ دارند.

بخشندگی
سگ ها می توانند احساس بخشندگی را در یک فرد تشخیص دهند. و درست مانند انسان ها توانایی قضاوت (البته بسیار سطحی تر) درباره اعمال طرف مقابل نسبت به خودشان دارند.

سگ ها بخشندگی شما را درک می کنند
سگ ها بخشندگی شما را درک می کنند
طی دو طمالعه مختلف در دانشگاه میلانف که در آن سگ ها را در موقعیت های اجتماعی مختلف در مقابل انسان قرار می گیرند. مشخص شد سگ ها مفهوم بخشندگی را درک می کنند و در مقابل این عمل پاسخ مثبت می دهند. همانطور که در مقابل موارد منفی، پاسخ منفی می دهند. به طور کلی سگ ها موجوداتی اجتماعی هستند. و انتظار محبت و عدالت متقابل از صاحبان خود دارند.

ترس و استرس
سگ ها ترس و استرس را در وجود انسان احساس می کنند. سگ ها بوی هورمون آدرنالین و کورتیزول را که در مواقع استرس و ترس از بدن انسان ترشح می شود؛ به خوبی حس می کنند. و البته مفهوم ان را نیز به صورت غریزی می دانند.

سگ ها استرس و ترس را در انسان حس می کنند
سگ ها استرس و ترس را در انسان حس می کنند
در این شرایط سگ ها معمولا به کنار شما می آیند. تا از شما حفاظت کرده و استرس و ترس شما را کاهش دهند.

نیت و قصد
سگ ها اغلب اوقات با نگاه کردن به رفتار و عمل شما، نیت شما را برای انجام کار ها تشخیص می دهند. مثلا وقتی آن ها را به سمت حمام می برید؛ می توانند تشخیص دهند که چیزی در انتظارشان است. البته این مورد با توجه به تجارب قبلی ممکن می شود. و به نوعی یادگیری است.

سگ ها و تشخیص قصد و نیت
سگ ها و تشخیص قصد و نیت
به همین دلیل است که پس از مدتی همراه سگ خود بودن، باعث می شود او رفتار شما را پیشبینی کند. مثلا وقتی با قیچی به سمت او می آیید می فهمد قرار است موهایش را اصلاح کنید. یا وقتی او را در خیابان با ماشین به سمتی می برید متوجه می شود که قرار است به کلینیک حیوانات برود. و در مقابل این شرایط بسته به خوشایند یا ناخوشایند بودن واکنش نشان می دهد. مثلا ممکن است در مسیر رفتن به کلینیک حیوانات از شیشه اتوموبیل به سمتی خیره شود و حالت غمگین به خود بگیرد.

بهتر است در شرایط ناخوشایند با نوازش و… به او آرامش و اطمینان بدهید.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ کم خونی در ماهی ها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ نیوکاسل در پرندگان
◄ علل و درمان کمبود کلسیم در پرندگان
◄ بیماری های چشم در پرندگان خانگی
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ جوش در سگ ها
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در سگ ها
◄ هیپرپلازی و پرولاپس واژن در سگ ها
◄ التهاب لثه در سگ ها
◄ درمان خون در ادرار سگ
◄ هیپرگلیسمی در سگ ها
◄ انفارکتوس میوکارد در سگ ها
◄ کم خونی در سگ ها (متهموگلوبینمی)
◄ درمان آنافیلاکسی در سگ ها
◄ مسمومیت با آرسنیک در سگ ها
◄ پروستات در سگ ها از علائم تا روش های درمان آن
◄ پلی سیتمی ورا
◄ تشخیص و درمان ناشنوایی در سگ ها
◄ از بین بردن کک بدن سگ و گربه به روش های طبیعی و خانگی
◄ بیماری لایم در سگ ها ؛
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در گربه ها از علل تا روش های درمان
◄ تشخیص و درمان ناباروری در سگ های ماده
◄ آب مروارید در سگ ها
◄ ناباروری در سگ های نر
◄ سرطان لنفوسیتی مزمن در سگ ها
◄ چند راه طبیعی برای درمان اسهال در سگ ها
بعدی 1 قبلی